Протест під КСУ
Протест під КСУ 5 канал

"Нам хочуть повернути регіоналів": Парубій підтримав пікет під КСУ щодо закону про люстрацію

Читайте по-русски
Спікер нагадав, що закон "Про очищення влади" був однією з вимог Революції Гідності

Конституційний Суд найближчим часом має почати розгляд закону "Про очищення влади" у частині його дотримання норм основного закону. Під стінами будівлі тим часом зібрався мітинг.

Понад півтисячі людей протестують щодо ймовірного ухвалення КСУ рішення, яке визнає люстрацію неконституційною. Присутні і представники різних політичних сил. Біля суду встановили символічну шибеницю. Навколо будівлі вишикувалася понад сотня правоохоронців. У натовпі періодично виникають сварки між представниками різних груп мітингувальників.

Не допустити скасування закону про люстрацію вимагає і спікер парламенту Андрій Парубій. Відповідну заяву він зробив під час засідання Верховної Ради. Також голова ВР підтримав протестувальників під стінами Конституційного Суду.

"Нам хочуть під етикеткою нових – повернути старих регіоналів. Для тих, у кого коротка пам'ять, нагадаю: цей закон був однією з вимог Революції Гідності. Я переконаний, що судді Конституційного Суду, яких змушують і тиснуть на них, щоб було ухвалене це рішення, цього не зроблять. І я вірю, що рішення не буде. Я дякую усім українцям, які прийшли під КСУ, і впевнений: ми не допустимо скасування закону про люстрацію", – заявив Парубій.

Нагадаємо, напередодні в "ЄС" анонсували акцію під стінами КСУ проти скасування закону про люстрацію.

Попередній матеріал
"Х...ня, давай по-новой": у Раді з'явився законопроєкт про "дематюкацію української мови"
Наступний матеріал
В Італії загинув турист через виверження вулкана – відео
Loading...