Конституційний Суд України
Конституційний Суд України Новинарня

Конституційний Суд знову відклав розгляд люстрації: що відомо

  Читайте по-русски
  Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року
  Конституційний Суд знову відклав розгляд закону "Про очищення влади". Таке рішення було ухвалене під час засідання Великої палати у вівторок, 14 травня, повідомив "Укрінформу" обізнаний співрозмовник у суді.

  "Питання розгляду люстрації з порядку денного зняли", – сказав він.

  Як повідомлялося, 18 квітня 2019 року Конституційний Суд відклав розгляд закону "Про очищення влади". Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Великої палати.

  Довідка. Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки. Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

  Як повідомляв 5.UA, журналісти програми "Схеми" з'ясували, що неформальний куратор штабу ще кандидата в президенти Володимира Зеленського та адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан таємно відвідував Конституційний Суд, де, схоже, мав зустріч із головою суду Станіславом Шевчуком. Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону і не може працювати на державній службі.

  Попередній матеріал
  Супрун розповіла, як пити каву, аби вона приносила користь
  Наступний матеріал
  Українці розробили корабель для очищення морів і океанів від поверхневого сміття
  Loading...