5.ua

Наливайченко відкидає всі звинувачення у свою сторону

  Усі закиди урозголошенні державної таємниці відкидає колишній чільник СБУ Валентин Наливайченко. Такий запит депутатів-комуністів він назвав, цитуємо: "шизоїдним" і "енкаведистським" – кінець цитати.

  Кримінальне провадження, за даними Генпрокуратури, зареєстрували за заявою декількох народних депутатів. Ідеться, зокрема, про розголошення секретних відомостей і передачі конфіденційних даних, що є власністю держави. У відомстві перевіряють інформацію про надання Наливайченком кабінету працівникам ЦРУ з можливістю ознайомитися із секретними документами. У той час як жоден із іноземних фахівців не отримував офіційного допуску до такої роботи.

  Валентин Наливаченко, народний депутат, «УДАР»: «Дійсно, такий донос комуністів був. Декілька місяців тому, здається. Те, що він є шизоїдним і нквдістським, ну я вже це сказав, можу повторити. І це не тільки оцінка, це моя особиста позиція. Те, що він написаний в стилі і за калькою доносів 37-го року, ви знаєте, ми з вами розсекречували всі злочини комуністів».

  Михайло Герасимчук, народний депутат, КПУ: «Це було на другій сесії, на другій сесії. Там іде розслідування, я не можу зараз коментувати то. Буде розслідування, дадуть коментарі... Там написано в Інтернеті, фотографії є. В Інтернеті. Зайдіть в Інтернет».

  Олександр Турчинов, перший заступник голови ВО «Батьківщина»: «Я не думаю, що пан Наливайченко міг запросити нелегальних агентів, які фотоапаратами, чи якимись таємними технічними засобами працювали в стінах Служби безпеки України».

  Попередній матеріал
  Покази свідків у справі Маркова кардинально різняться [відео]
  Наступний матеріал
  Черговий будівельний скандал розгорівся в Ірпені [відео]