5.ua

Покази свідків у справі Маркова кардинально різняться [відео]

  Покази свідків різняться кардинально у рамках розгляду справи, щодо позбавлення депутатського мандата Ігоря Маркова. Про це передає кореспондент «5 каналу», який перебуває у залі суду, Вищий адмінсуд нині допитує свідків - двох представників ЦВК та двох слідчих Головного слідчого управління МВС, які з'ясовували обставини фальсифікацій у 133-му виборчому окрузі під час парламентських виборів 2012-го року.

  Правоохоронці говорять про тисячі зіпсутих бюлетенів, представники ЦВК наполягають - таких були десятки. Напередодні Вищий адмінсуд почав розглядати позов Юрія Кармазіна до Центральної виборчої комісії. Колишній депутат звинувачує ЦВК у бездіяльності та хоче позбавити Ігоря Маркова депутатського мандата. Кармазін обвинувачує регіонала у фальсифікаціях, які нібито здійснювалися, зокрема, за допомогою чорнил, що зникають. За позовами колишнього депутата раніше ВАСУ позбавив депутатських мандатів Олександра Домбровського та Павла Балогу. Марков цю справу називає тиском на нього через його антиєвропейські настрої. І хоче, щоб прокуратура притягла до відповідальності міліціонерів, які нібито виявили фальсифікації на його окрузі.

  Юрій Кармазін, екс-народний депутат НУ-НС: «Центральна виборча комісія допустила свою бездіяльність. Сам факт не реагування і реагування одним членом виборчої комісії, яка взяла на себе функцію всієї комісії розписуватися за комісію і дати відповідь і дати відповідь на одній сторіночці включно з підписом це вже свідчить як раз саме про це».  

  Олександр Казарновський, представник Ігоря Маркова: «У Кармазина всегда один мотив - прославиться. Поэтому никуаких других мотивов у него нет и быть не может. А здесь он, видимо, решил прославиться в лёгкую».

  Попередній матеріал
  Абдуліну просять вибачитися перед школярами
  Наступний матеріал
  Наливайченко відкидає всі звинувачення у свою сторону