"Нафтогаз" у 2018 році планує вийти на ринок єврооблігацій

  Нафтогаз розраховує на позитивне сприйняття інвесторами

  У 2018 році НАК "Нафтогаз України" має намір вийти на ринок єврооблігацій. Також "Нафтогаз" розраховує на позитивне сприйняття інвесторами, внаслідок прибутковості компанії, зростання інвестицій і видобутку і виграної суперечки з "Газпромом". Про це голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв розповів в ефірі Bloomberg TV Europe, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Сподіваємося, що "Газпром" виконає рішення арбітражу", – зауважив він.

  Також Коболєв наголосив, що Україна і "Нафтогаз" наполягають на тому, щоб газопровід "Північний потік 2" не має бути побудований, адже Росія не бажає розділяти політику і поставки газу.

  Голова правління "Нафтогазу" зауважив, що минулого року компанія збільшила видобуток природного газу на 6%, а цьогоріч планує інвестувати $2 млрд і отримати близько $1,5 млрд прибутку. За повідомленням Коболєва, Україна вже в 2020 році може вийти на рівень видобутку, що надасть їй можливість обходитися без імпорту газу.

  Відомо, що НАК "Нафтогаз України" у січні-вересні 2017 року збільшив чистий консолідований прибуток на 15% – до 27,1 млрд грн. Чистий дохід компанії зріс на 36,7% - до 130,65 млрд грн, це майже $5 млрд.

  Як повідомляв 5.UA, 22 грудня "Нафтогаз" виграв Стокгольмський арбітраж проти "Газпрому". Арбітражний суд повністю відхилив вимоги "Газпрому" за положенням "бери або плати" на суму 56 млрд дол.

  Попередній матеріал
  Муженко: Сили спецоперацій України будуть сумісні з ССО НАТО
  Наступний матеріал
  Україна вперше досягнула тих показників торгівлі, які були до початку військової і торговельної агресії Росії – Микольська

  Коболєв пропонує українцям зірвати путінський план "газового шантажу"

  "Газпром" істерично відреагував на програш у Стокгольмському арбітражі: яка помилка менеджементу – Коболєв

  Поки "Нафтогаз" святкує перемогу, "Газпром" почав мстити: розлого про перипетії "газової справи"

  Фіскальна служба виписала Коболєву два персональні штрафи сумою 8,3 млрд

  "Час. Підсумки дня": ексклюзивне інтерв'ю з главою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим

  "Нафтогаз" нічого не винен "Газпрому" – Коболєв