Павло Вовк
Павло Вовк 5 канал

НАБУ розшукує Павла Вовка та ще кількох суддів: у чому причина та реакція служителів Феміди

Читайте по-русски
Головний же фігурант – Павло Вовк – записи називає змонтованими

Від липня Національне антикорупційне бюро хоче допитати суддів Окружного адмінсуду. Жоден із них за повістками не з'являвся. І щойно їх оголосили в розшук, вони вийшли з відпусток.

Усі судді є. І всі на робочому місці. Звітують в установі.

"Це літо. Я не знаю, як у вас там прийнято на телеканалі, а в нас люди ходять у відпустку", – каже Павло Вовк. 

Пішов, але відпочинок перервав, каже голова суду Павло Вовк. Він же фігурант кримінального провадження НАБУ про так звані "плівки Вовка". І додає: ані повісток на допит, ані підозри від антикорупційників не отримував.

"Я вийшов на роботу. Покликав, кажу: "У пресі пишуть, що начебто мене увесь час повідомляють за місцем роботи. Які є повістки на які я ще не з'явився?". Отримав, розписався. Кажу: "Передайте НАБУ, щоби вони не переживали". Я законослухняний громадянин. Якщо викликають на допит – піду. У якому статусі – це інше питання, тому що юридична процедура вручення підозри не дотримана", – переконує Павло Вовк. Перший день на роботі після відпустки і колеги судді – Володимир Келеберда та Олексій Огурцов. Вони в розшуку НАБУ теж.

"Сьогодні дізнався від вас, що я оголошений у розшук. Розшук може бути, якщо є якась підозра. У нас ні розшуку ніхто не доводив, ні підозри ніхто не доводив. Ми тільки сьогодні отримали документи для дачі показань", – розповідає суддя Окружного адміністративного суду Києва Олексій Огурцов. 

Розшукують, бо не приходили. Чотири рази Антикорупційне бюро не докликалось фігурантів справи, яким закидають спробу захопити державну владу, тиск на суддів та ухвалення рішень на користь певних політиків. Місяць тому детективи обшукали будівлю суду, тоді ж заявили – вручили і підозру.

ОАСК
ОАСК5 канал

Підозри голові ОАСК, його заступнику та суддям у спробі захоплення державної влади направлені з дотриманням вимог КПК України. Тому твердження про їх вручення з порушеннями закону є безпідставними.

На доказ обґрунтування підозри Національне антикорупційне бюро опублікувало й аудіозаписи.

Це друга частина розмов, у яких чути голоси, схожі на Павла Вовка та його колег. Серед оприлюднених півгодинних записів розмовляють і про рішення щодо відсутності коаліції у Верховній Раді 2019-го року, а це мало б стати підставою для розпуску парламенту.

Першу частину плівок антикорупційники оприлюднили торік. Загалом же у справі "плівок Вовка" статус підозрюваних мають 12-ро осіб. Серед них судді, адвокати і голова Державної судової адміністрації. Головний же фігурант – Павло Вовк – записи називає змонтованими.

Евеліна Михайленко, Анна Несевра, "5 канал"

Попередній матеріал
У Вітебську голова комісії зізнався, що протоколи переписували на користь Лукашенка
Наступний матеріал
Тисячі затриманих, десятки зниклих безвісти: 4-й день протестів у Білорусі – реакція Лукашенка
Loading...

Суддя Сергій Вовк вирішив забрати в НАБУ справу про "плівки Вовка"

Якщо Вовк та інші судді ОАСК не прийдуть на допит – НАБУ оголосить їх у розшук

Кілька днів на посаді – і вже погорів на хабарі: чиновника ОДА затримали в Харкові

"Експертиза підтвердила, що на плівках НАБУ звучить голос голови ОАСК Вовка" – Маселко

Одіозний суддя Павло Вовк не прийшов на допит у НАБУ

У справі Новака з'явився шостий підозрюваний – НАБУ