Павло Вовк
Павло Вовк 5 канал

"Це дурня і піар": Павло Вовк пояснив, чому не вважає себе оголошеним у розшук

Читайте по-русски
Вовк тільки сьогодні забрав повістки в канцелярії, а вже завтра збирається на допит у НАБУ

На робочому місці та готовий іти на допит до НАБУ, але в передбаченому законом порядку. Про це "5-му каналу" розповів голова Окружного адміністративного суду Павло Вовк, коментуючи повідомлення від Національного антикорупційного бюро про оголошення його в розшук.

Павло Вовк вперше з кінця липня з'явився на робочому місці. Каже, що перебував у відпустці за кордоном і ніяких повісток не отримував. Усі повістки надходили в канцелярію суду і Вовк тільки сьогодні їх забрав, а вже завтра збирається на допит у НАБУ. Зазначає: буде там попри те, що досі не отримав підозру в установленому законом порядку.

"Не передбачено КПК оголошення в розшук шляхом розміщення інформації на сайті НАБУ. Тому я не оголошений у розшук – це дурня і піар", – заявив одіозний суддя.

Планують йти до НАБУ також і його колеги, яких теж оголосили в розшук. Усі звинувачення на свою адресу вони відкидають. А кримінальне провадження проти них називають переслідуванням з боку влади. Їх підозрюють у спробі захопити державну владу, тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків.

А доказами існування злочинного угруповання стали записи, які журналісти охрестили "плівками Вовка". Зокрема, головний фігурант цієї справи на записах заявляв, що Феміда готова визнати відсутність коаліції у Верховній Раді 2019-го року і це мало б стати підставою для розпуску парламенту. 17 липня НАБУ провело обшуки в Окружному адміністративному суді столиці та вручило підозри. Кілька фігурантів цієї справи – люди, не причетні до судової системи.

Попередній матеріал
У Києві стартувало судове засідання у справі Антоненка – підтримати музиканта прийшла Яна Дугарь (оновлено)
Наступний матеріал
Вибори в Білорусі: як вибороти право на чесне волевиявлення – брифінг
Loading...