Павло Вовк
Павло Вовк Українські новини

У НАБУ оприлюднили графік допитів одіозного судді Вовка і шести його колег

  Читайте по-русски
  Вовка для проведення слідчих дій чекають 3 і 6 серпня

  Голову столичного окружного суду Павла Вовка та шістьох його колег викликають у НАБУ. Графік допитів опубліковано на офіційному сайті Бюро. Вовка для проведення слідчих дій чекають 3 і 6 серпня. Окрім згаданих працівників, викликають двох людей, які не працюють у судовій системі.

  На допити також викликаються заступник глави ОАСК Євген Аблов – на 3, 20 та 25 серпня; суддя-спікер ОАСК Богдан Санін – на 3 та 19 серпня; суддя ОАСК Олексій Огурцов – на 3 серпня; громадянин Сергій Остапець – на 3 серпня; заступник голови ОАСК Володимир Келеберда – на 3 та 6 серпня. Суддя ОАСК Ігор Погрібніченко викликається на 3 та 6 серпня, громадянин Микола Сірош – на 3 серпня; суддя ОАСК Ігор Качур – на 3, 4 та 7 серпня.

  Нагадуємо, позаминулого тижня НАБУ вручило підозру 12 громадянам і провело обшуки в окружному суді. Закидають спробу захопити державну владу, тиск на суддів, та ухвалення рішень на користь певних політиків. Доказом у НАБУ називають записи розмов суддів, фрагменти з яких були опубліковані.

  Підозрюють, що голова окружного суду чинив тиск на суддів Конституційного Суду, посадовців НАЗК та інших державних службовців. Також людина з голосом, схожим на суддю Вовка, каже, що суд готовий визнати відсутність коаліції у Верховній Раді у 2019 році і це мало б стати підставою для розпуску парламенту.

  Раніше окружний адміністративний визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку" та усунув із посади очільницю МОЗу Уляну Супрун.

   

   

  Попередній матеріал
  Восени на Луганщині планують відкрити ще два КПВВ
  Наступний матеріал
  Коронавірус в Україні побив черговий антирекорд – 1197 нових хворих за добу
  Loading...

  Новаку оголосили в Польщі українську підозру

  Слідчий Корецький написав у НАБУ заяву на двох керівників ДБР

  Обшуки в "Укравтодорі", четверо затриманих та розкрадання грошей: що відомо про справу Новака

  Затримання Новака: у НАБУ повідомили, коли завершаться обшуки в офісах "Укравтодору"

  У справі ексглави "Укравтодору" Новака перевіряють тендери на €270 млн – Ситник

  Чільник НАБУ розповів подробиці справи, за якою в Польщі затримали Новака