Павло Вовк
Павло Вовк Українські новини

Якщо Вовк та інші судді ОАСК не прийдуть на допит – НАБУ оголосить їх у розшук

  Читайте по-русски
  Виконувати процесуальні обов'язки відмовляються дев'ять із 12 підозрюваних у справі, більшість – чинні судді

  Національне антикорупційне бюро ще раз викликає голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, його заступника Євгена Аблова та інших суддів ОАСК на допити 10-11 серпня. Про це йдеться у повідомленні НАБУ в Twitter.

  "НАБУ вкотре викликає голову ОАСК, його заступника та суддів цього суду на допит –  повістки опубліковані на вебсайті НАБУ. Допити призначені на 10-11 серпня", – мовиться у повідомленні.

  У відомстві уточнили, що решта підозрюваних у справі – а це двоє адвокатів та керівник Державної судової адміністрації – таки прийшли на виклики й співпрацюють із детективами НАБУ. Тож виконувати процесуальні обов'язки відмовляються дев'ять із 12 підозрюваних. Більшість із них – чинні судді Окружного адмінсуду.

  "Аби запобігти подальшим маніпуляціям, інформуємо, що в разі чергового неприбуття підозрюваних на виклик до детективів НАБУ буде змушене оголосити підозрюваних у розшук та звернутися до Вищої ради правосуддя з клопотанням про необхідність застосування заходів примусу", – попередили в Бюро.

  Нагадаємо, раніше одіозний голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк не прийшов на допит до НАБУ.

  Попередній матеріал
  Вільних місць немає: реанімації двох лікарень Івано-Франківська переповнені
  Наступний матеріал
  У Польщі затримали ще одного фігуранта справи ексчільника "Укравтодору"
  Loading...