Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності"
Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

"На злодії й шапка горить" – Гончаренко про заяви Степанова щодо розслідування НАБУ

Читайте по-русски
Очільник МОЗ нервує через розслідування НАБУ щодо завищеної ціни закупівлі китайської вакцини, бо слідству є, що знайти, вважає депутат

Заяви міністра охорони здоров'я Максима Степанова про можливість зриву поставок вакцини через розпочате НАБУ розслідування щодо завищення ціни закупівлі китайського препарату свідчить про причетність очільника МОЗ. Про це в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі" сказав депутат "Євросолідарності" Олексій Гончаренко.

"Аналізуючи слова Степанова (щодо розслідування НАБУ про закупівлю китайської вакцини за завищеною ціною – ред.), – це означає – "на злодії й шапка горить". Яка проблема? Національне антикорупційне бюро запросило в тебе інформацію. А він каже – тому що вони запросили інформацію, в нас уже нервують постачальники. А чого б їм нервувати, я не розумію? Я виробив вакцину, продаю її. Чого я маю нервувати?", – вважає депутат.

"Він каже – вони нервують, і це може призвести до зриву вакцинальної кампанії в Україні. Стоїть шантажист, який каже: "Якщо ви будете розбиратися, шо я тут роблю, то взагалі вам тут усе накриється унітазом", – додав Гончаренко.

"Це не кошти Степанова, це кошти платників податків. Платники податків створили ще одну інституцію (НАБУ – ред.), яка перевірятиме, чи їх податки не крадуться. Інституція запросила в тебе інформацію – дай мовчки її, хай перевіряють. Які проблеми, про що йдеться?", – сказав він.

"Він виходить і на брифінгу розповідає цю дурню, як це ще назвати. Бо він точно знає, що там є що шукати. І він уже наперед нам каже – ай-ай-ай, ви заважаєте всій країні жити. Просто неймовірний персонаж", – зауважив Гончаренко.

Дивіться повний запис програми "Країна":

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що розслідування НАБУ стосовно закупівлі китайської вакцини Sinovac за завищеними цінами руйнує довіру виробників вакцин до України.

Раніше НАБУ зареєструвало кримінальне провадження, аби перевірити, чи не було зловживань при закупівлі вакцини Sinovac Biotech за $17,85 за дозу, адже раніше ДП "Медзакупівлі" було на фінальному етапі переговорів для закупівлі вакцини по $3 за дозу.

 

 

Попередній матеріал
Падіння брили снігу на дівчину у Львові: хто відповідатиме за нещасний випадок – сюжет
Наступний матеріал
Як у Раді відреагували на діалог Кравчука із так званим ватажком "ДНР" в етері російського телеканалу – сюжет
Loading...