Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

На посаду в АМКУ претендує донька викладача Зеленського – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Жінка нині є доцентом у тому ж університеті в Кривому Розі, де свого часу навчався Зеленський

  Ірина Копайгора із Кривого Рогу претендує на посаду державної уповноваженої Антимонопольного комітету України. 18 серпня вона подала до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду державної уповноваженої АМКУ. Про таке повідомляють журналісти проекту "Наші гроші"

  Ірина Копайгора зареєстрована та проживає у Кривому Розі. Працює в Криворізькому економічному інституті при "КНЕУ ім. В. Гетьмана" доцентом кафедри правового регулювання економіки.

  У цьому інституті отримав юридичну освіту президент Володимир Зеленський. У ньому працює і його батько Олександр Зеленський. У цьому ж інституті викладає батько претендентки на посаду в АМКУ Іван Копайгора. Будучи завідувачем кафедри правознавства, він викладав Зеленському теорію держави і права.

  Ірина Копайгора, крім викладання у КНЕУ, також отримує заробітну плату за сумісництвом у МАУП.

  Довідка. На початку липня 2019 року Зеленський звільнив першу заступницю голови АМКУ Марію Ніжнік та держуповноважених Агію Загребельську, Андрія Вовка і Валерія Полюховича. Звільнення відбулися без подань прем'єр-міністра, передбачених законом. 31 липня президент призначив державними уповноваженими АМКУ Наталію Буроменську та Ольгу Нечитайло. Нині вакантними залишаються посади двох членів АМКУ, в тому числі, заступника голови. На посаду першого заступника голови кандидує Ольга Піщанська, яка також будувала свою кар'єру у Кривому Розі, очолювала закупівельний напрямок у "АрселорМіттал" у той же період, коли Юрій Терентьєв був генеральним юрисконсультом цього підприємства.

  Як повідомляв 5.UA, Зеленський призначив свого представника в Раді

  Попередній матеріал
  Полторак підписав указ про надання премії військовим з нагоди Дня Незалежності
  Наступний матеріал
  Зустріч Гройсмана і Нетаньягу в Києві: головні заяви прем'єр-міністрів – включення
  Loading...