Милованов
Милованов 5 канал

Милованов відреагував на вислови Коломойського про "дебіла"

Читайте по-русски
Милованов вважає, що скандал наразі вичерпано, бо "висловилися всі"

Відреагував на номер "Вечірнього кварталу" і міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов. У себе на сторінці у Facebook урядовець зазначив, що виступ негативно впливає на інвестиційний клімат в країні.

За словами Милованова, більшість зовнішніх інвесторів сприймають ексочільницю Нацбанку як видатного реформатора, тоді як "95 квартал" асоціюють із владою. Жарти ж від телешоу сприймають як підтвердження зв'язків між олігархами і керівництвом держави.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов також вважає, що конфлікт навколо участі хору імені Верьовки у виступі в "95 кварталі" вичерпано, і всі, хто бажав висловитися з цього приводу, могли це зробили, але не все варто коментувати. Він також прокоментував вислови олігарха Ігоря Коломойського, який назвав його "дебілом". Про таке повідомляє "Укрінформ".

"Я цього не приховую, що я дебіл. Я жартую. Так що тут головне не це, а результати. Моє бачення – скандал вичерпано, того що висловилися всі", – сказав Милованов.

Він запевнив у тому, що не ображається на такі слова Коломойського.

"У кожного своя позиція, на скільки ця ситуація впливає. Усі люди – хороші. Обставини різні. Так думають економісти", – додав він.

Водночас Милованов зазначив, що не вважає за потрібне гостро реагувати на емоційні вислови будь-яких людей, які вважають, що через свою позицію стосовно такої ситуації міністр має піти у відставку.

Як повідомляв 5.UA, місяць тому будинок Гонтаревої під Києвом було спалено. До цього спалили машину її невістки. Обидва злочини не розслідувані.

А позавчора, 20 жовтня, колектив президента України "Квартал 95" вийшов на каналі "1+1" Ігоря Коломойського з цинічним номером "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала, Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича". Варто зазначити, що цей номер артист Кошовий виконував разом із Національним заслуженим академічним народним хором імені Верьовки. Державним колективом.

Раніше артистка "95 кварталу" Олена Кравець в одному зі своїх останніх інтерв'ю розповідала про взаємодію колективу авторів цього гумористичного шоу з президентом України Володимиром Зеленським: "Вова все перевіряє. Він вичитує тексти".

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вибачився перед ексочільницею Нацбанку Валерією Гонтаревою за участь національного хору імені Верьовки у номері "Вечірнього кварталу", де був висміяний підпал її будинку. Участь у номері "Кварталу" національного хору прокоментував керівник Зеновій Корінець. За його словами, ідея номера належала режисерам "Кварталу". Він стверджує, що в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері.

Попередній матеріал
Чи стане "Захар Беркут" найкасовішим українським фільмом: Ахтем Сеітаблаєв відповідає на ваші запитання
Наступний матеріал
Українці протягом року стали менше довіряти ЗМІ – соцопитування
Loading...