Загід Краснов
Загід Краснов 5 канал

"Можливий підкуп виборців": на кандидата в очільники Дніпра відкрили кримінальну справу – документ

Читайте по-русски
Представники Краснова пропонували потенційним виборцям грошову винагороду за продаж голосу

На лідера політичної партії "Громадська Сила" Загіда Краснова відкрили кримінальну справу за підкуп виборців. Про це повідомляє сайт Дніпра "Наше місто" з посиланням на Дніпровський відділ поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

"...внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування по кримінальному провадженню №12020040030001903", – йдеться в повідомленні.

.
.5.ua
.
.5.ua
.
.5.ua

Згідно ч.1 ст. 160 Кримінального кодексу, за підкуп виборців правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Тим людям, які наважилися продати свій голос, також загрожує покарання – у вигляді штрафу або навіть позбавлення волі до двох років.

Крім того, ЗМІ повідомляють, що за декілька днів до виборів Загід Краснов і його політсила підкупляли виборців грошима. В мережі обурені дніпряни поширили інформацію про, так би мовити, "привабливу" схему підкупу за тисячу гривень". Все, що вимагалось від виборців – прийти на виборчу дільницю й поставити галочку навпроти прізвища Краснова та відправити куратору фото бюлетеня.

"Це прецедент того чорного піару, який вписується в порушення ст. 160 КК України "Незаконний підкуп виборців", – зауважила кандидатка соціологічних наук, соціолог-аналітик Оксана Зубарєва.

"Оскільки політична сила "Громадська сила" має трохи меншу електоральну підтримку, ніж особисто Загід Краснов, то це може спровокувати взаємозалежні перетікання голосів", – вважає Надія Міхно, кандидатка соціологічних наук, експертка у сфері регіонального та міського розвитку.

Загалом, як повідомляє джерело, спостерігачі зафіксували вже понад 60 випадків підкупу виборців по всій країні.

Попередній матеріал
У "Слузі народу" спростовують інформацію про намір скасувати другий тур місцевих виборів
Наступний матеріал
Повне ігнорування правил та новий рекорд – яка ситуація з коронавірусом в Одесі
Loading...