Ірина Верещук
Ірина Верещук 5 канал

"Метчінг і неймінг": нардеп Ірина Верещук заявила, що Програму уряду треба було писати "простішою мовою"

Читайте по-русски
Нардеп вважає, що у програмі багато незрозумілих слів

Верховна Рада може взятися до розгляду Держбюджету-2020 уже 18 жовтня. Про це під час засідання погоджувальної ради повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков, інформує "5 канал".

Водночас уже цієї п'ятниці народні обранці планують розглянути Програму діяльності уряду. Її Кабінет Міністрів схвалив під час засідання в неділю. Документ відразу спрямували до Верховної Ради. Програма визначає основні цілі та пріоритети діяльності Уряду на наступні п'ять років.

Однак під час засідання погоджувальної ради до документа висловили зауваження. Зокрема, за словами представниці Кабміну у Верховній Раді, програму варто було б написати більш зрозумілою для українців мовою.

Так, представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді і нардеп від "Слуги народу" – Ірина Верещук – сказала: "Мало б бути простішою мовою викладено. Коли читаєш метчінг, неймінг – українець більш доступно має бути ознайомлений. Менше сторінок, лаконічно описано. Потрібно більше покроково було б зробити. Треба було більше соцстандартів, життєзабезпечення вразливих категорій громадян". 

Як повідомляв 5.UA, Кабмін схвалив Програму дій уряду і законопроєкти про бурштин та гральний бізнес.

Попередній матеріал
Нацбанк повним ходом друкує банкноти номіналом 1000 гривень: як вони виглядають і як захищені – включення
Наступний матеріал
"Примітка дрібним шрифтом": на що не звернули уваги в історії з опублікованою стенограмою
Loading...