Петро Порошенко
Петро Порошенко Twitter / Яніна Соколова

"Мене не залякати, проходив і не таке": Порошенко відверто розповів Соколовій, що стоїть за всіма справами проти нього

Читайте по-русски
Зеленський вважає, що основні проблеми йому створює не тотальна некомпетентність, а якісь ворожі сценарії всередині країни, зазначив п'ятий Президент

Не боюся ані розслідувань, ані суду. А випробування, які постали перед Україною у 2014-2015 роках, були значно важчі, аніж політичні переслідування, влаштовані за вказівкою Офісу Зеленського – заявив п’ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в інтерв’ю Яніні Соколовій.

Порушення більш як двох десятків кримінальних проваджень – це наслідок фобій Зеленського, які вправно використовує його оточення, щоб замаскувати провали в управлінні державою, – вважає Порошенко.

"Це спроба Офісу президента або особисто Володимира Зеленського сховатися і відволікти увагу за "димовою завісою", прикрившись Портновим. Це прямі вказівки з Офісу президента,  конкретно пана Смірнова, який, відповідно, як адвокат пана Єфремова дуже дружний з Портновим. Він використовує зазначений сценарій для того, щоб подолати фобії, які існують в Офісі президента – фобії щодо ворогів України", – зазначає Порошенко.

"Мені дуже сподобалася аналогія, яка є: що компас, який вказує на ворогів України, у Зеленського потрапив в якесь дивне магнітне поле і почав дуже швидко крутитися і показувати для нього неправильний напрямок. Ворог в України один, і цей ворог – країна-агресор. І країна має об’єднатися для того, щоб дати відсіч. А коли магнітні бурі постійно переключають напрямки війни, то дії влади є надзвичайно неефективними", – наголошує Петро Порошенко.

"Якби мова йшла про Порошенка, то Бог з ним. А якщо йдеться від Софії Федини до Тані Чорновол, від Марусі Звіробій і закінчуючи Ріфмастером у справі Шеремета, від переслідування добровольців і закінчуючи волонтерами – це манера думати, що так можна розв'язувати проблеми. Це є пряма дискредитація України. Так проблеми не вирішиш. А від поп-корну виникне розлад шлунку", – іронізує Порошенко. 

"Це помста дрібних людей за дрібними справами. Нікчемних. Він вважає, що основні проблеми йому створює не тотальна некомпетентність, а якісь ворожі сценарії всередині країни, які він пов’язує винятково з моїм ім’ям", – переконаний Петро Порошенко.

"Це спроба відволікти увагу від реальних проблеми, з якими зіткнулася держава, спроби замість хліба дати людям поп-корн. І спробувати врятувати падаючий рейтинг за рахунок шоу. Бо вони вважають, що шоу вони робити вміють. Але відсутність верховенства права, переслідування політичних опонентів дискредитує Україну по всьому світу", – переконаний п’ятий Президент.

"Мене не залякати. Я проходив і не таке. Я проходив набагато жорсткіші випробування за ці п’ять президентських років. В тому числі і в 2014, і в 2015 роках. Це не є найгірше випробування", – наголосив Порошенко.

Він вкотре закликав Зеленського об’єднати зусилля для порятунку України, головний ворог якої перебуває у Кремлі. "Володимире Олександровичу, я дуже люблю Україну. Оскільки ви є президент України, в тому числі через це я вам точно не ворог. І зараз при викликах економіки, яка пікірує, при викликах можливої загрози різкого загострення агресії, при викликах пандемії, при викликах відкату реформ, руйнації світової коаліції на підтримку України – від президента країна потребує, щоб об’єдналися всі ресурси, всі сили, тому що треба рятувати державу", – наголосив лідер "Європейської солідарності".

Попередній матеріал
Хапала дитину за ноги та трусила: на Дніпропетровщині розгорівся скандал довкола виховательки дитячого будинку
Наступний матеріал
Московський патріархат на Запоріжжі зібрався обгородити себе "козачим патрулем" з посіпак "ДНР/ЛНР" – ЗМІ
Loading...

Повінь на заході: депутати вимагають звіту Шмигаля щодо ліквідації наслідків негоди

Порошенко закликає владу негайно перекинути будівельну техніку на Прикарпаття та відновити житло

"Відосікі" та оголошення на парканах ми не сприймаємо": адвокат Порошенка каже, що допиту 30 червня не буде

Генпрокурорка Венедіктова підробила свою постанову, ще й з помилками – Головань

Порошенко передав допомогу для відбудови родинної кузні батька військового моряка Андрія Ейдера

Долар по 50: мстивість Зеленського штовхає Україну в прірву голоду та злиднів – "СтопРеванш"