Олексій Мельник в ефірі програми "ІнфоДень"
Олексій Мельник в ефірі програми "ІнфоДень" 5 канал

"Мафіозний шантаж": політексперт розповів, до яких дій може вдатися РФ задля відновлення подачі води у Крим

Читайте по-русски
Україні треба використовувати відсутність води у Криму для політичних поступок від РФ, вважає Олексій Мельник

Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки центру Разумкова Олексій Мельник в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповів про можливі дії російської та української влади через відсутність подачі води до анексованого Криму.

"Однозначно можна сказати, що Росія, як мафія, зробить пропозицію, від якої важко буде відмовитися. Це може бути шантаж із застосуванням якихось економічних методів. Можливо, військовий шантаж. Не можна виключати ідеї, які звучать у російському дискурсі, що ця вода йде через Дніпро, яке починається в Росії, тому вона може силою відкрити цю воду. Відстань від кримського перешийка до шлюзу, де перекривається ця вода – це день масштабної військової операції. Це може бути як шантаж, так і реальна операція. Це безпекова загроза для України", – сказав Мельник.

Він додав: "Якщо це питання продумувати і стратегічно готувати, тоді це може бути дуже потужний інструмент в руках України для того, щоб домагатися від Росії не торгових чи економічних поступок, а політичних".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Прямого" назвав допустимим компромісом подачу води в окупований Криму в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

Після шквалу обурення в соцмережах Давид Арахамія написав пост-виправдання у своєму Facebook щодо його фрази про відновлення водопостачання в анексований Росією Крим.

Попередній матеріал
Докази конфлікту інтересів Бабікова та російський бекґраунд Єрмака – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
"Ми віримо, що людина обов'язково має вижити": історія головного лікаря легендарної лікарні ім. Мечникова – сюжет
Loading...