Ірина Луценко
Ірина Луценко 5 канал

Луценко порівняла Будапештський меморандум та Мінські угоди – що спільного

На сьогодні з усіх підписантів Будапештського меморандуму його не виконала лише Росія

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко порівняла Будапештський меморандум та Мінські угоди. 

"Логіка (Мінських угод – 5.ua) елементарна. Я поясню, відступивши трохи назад. Ми дуже часто чули розмови про Будапештський меморандум. Якщо ми розкладемо, хто був підписантом і гарантом Будапештського меморандуму, то побачимо: Росію, Україну (яка зобов'язалася здати ядерну зброю), Сполучені Штати, Велику Британію, Францію. На сьогодні з усіх підписантів Будапештського меморандуму його не виконала лише Росія", – нагадала Луценко. 

Вона проводить паралель з Мінськими угодами. 

"Що зробили інші країни? Поставивши вимоги, як розв'язати в політико-дипломатичний, мирний спосіб (ситуацію на українському сході – 5.ua), підтримавши пропозицію Петра Порошенка, наполягли на тому, щоб і Росія підписала Мінські угоди, де є 13 пунктів, де є зобов'язання і Росії, і України. Україна свої зобов'язання виконує – не виконує їх Росія, тому ці країни і підписанти Будапештського меморандуму також об'єдналися в пориві – через запровадження санкцій змусити Росію політико-дипломатичним способом, через економічні санкції виконати ці 13 пунктів Мінських угод", – зазначила вона. 

Детальніше дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Не дали виступити: як український гімн "заглушив" пропаганду російської "журналістки" – відео
Наступний матеріал
Вибухи на військових складах в Ічні: актуальна інформація та хронологія всіх подій
Loading...