Єльченко
Єльченко 5.ua

Постпред України при ООН запропонував перенести переговори по Донбасу з Мінська

  Позиція Білорусі виглядає зовсім дивно, бо вона скрізь говорить про те, що підтримує такий тяжкий для себе нейтралітет

  Постпред України в ООН Володимир Єльченко запропонував перенести переговори Тристоронньої контактної групи по Донбасу із Мінська в інше місто. Про це постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив в ефірі телеканалу "Прямий".

  "Мені здається що треба вже робити серйозні висновки з позиції Білорусі, з позиції Казахстану. Якщо ще можна зрозуміти голосування Сирії, Північної Кореї, - це просто сателіти. Але так скажемо, наші сусіди, наші колишні партнери по СНД - я не можу зрозуміти, чому вони голосують "проти", – зазначив Єльченко.

  Він зауважив, що позиція Білорусі виглядає зовсім дивно, бо вона скрізь говорить про те, що підтримує такий тяжкий для себе нейтралітет.

  "Тому що "мінська площадка" - це така найкраща нагода для переговорчого питання і при цьому вони голосують проти нашої резолюції", – наголосив Єльченко.

  Делегація Білорусі в ООН постійно голосує проти будь-яких ідей та пропозицій української сторони, навіть які не стосуються конфлікту з Росією.

  "Я особисто повністю підтримую, я не пам’ятаю вже хто це пропонував, деякі групи депутатські у нас у Верховній Раді, що нам треба просто переносити цю площадку із Мінську в якусь іншу столицю. При всій моїй повазі до білоруської дипломатії, але я не можу таку позицію зрозуміти, про яку нейтральність йдеться? І нехай вони на нас не ображаються, але факти на табло Генеральної Асамблеї. Розмови розмовами, але тут є результат. Вони просто хронічно голосують проти будь-яких наших ідей, проти будь-яких наших пропозицій, навіть які не стосуються конфлікту з Росією. Це вже свідчить про певну позицію країни, з якої нам потрібно робити серйозні висновки", – повідомив Єльченко.

  Як повідомляв 5.UA, найближчим часом не варто чекати миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй на території ОРДЛО. Щодо цього питання – досі жодного прогресу в Нормандських переговорах. На цьому наголосив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

  Попередній матеріал
  Атакували з ножами і молотками: у Львові зненацька напали на активістів
  Наступний матеріал
  Класичні "хіти" про Путіна та Росію від Михайла Єфремова та Андрія Орлова

  YES Ukraine-2018: Волкер розповів, хто має витіснити військових РФ з українського сходу

  Постпред України про місію ООН на сході: Реальної переговорної роботи поки немає

  Припинення угоди про "дружбу" з РФ: Порошенко хоче розповсюдити ноту через ООН

  Презентація доповіді Моніторингової місії ООН щодо дотримання прав людини у Криму – відео

  Волкер повідомив, яким має бути мандат миротворців на Донбасі

  Мінгареллі: "Вибори" в ОРДЛО порушують умови Мінських домовленостей