Володимир Єльченко UKR Mission to UN/місія України в ООН

Питання українських політичних заручників має стати однією з основних тем Генасамблеї ООН – Єльченко

  Сам голова місії України при ООН наголосив, що основна мета цього кроку спрямована на те, аби "питання українських політичних заручників, яких незаконно утримує Росія, було одним з ключових тем для обговорення на Генасамблеї"

  Перед початком загальних дебатів 73-ї сесії Генасамблеї ООН Постійне представництво України при ООН закликало держав-членів Організації посилити тиск на РФ з метою звільнення Олега Сенцова та інших заручників Кремля. Про це йдеться в листі постійного представника України при ООН, надісланому керівникам іноземних місій при Організації, повідомляє "Укрінформ".

  "З наближенням зустрічей високого рівня 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, я хотів би закликати Вашу Делегацію знову порушити питання Олега Сенцова та інших незаконно затриманих українських громадян у публічних заявах, а також під час можливих контактів з офіційними представниками Російської Федерації", –зазначено в листі за підписом Володимира Єльченка, текст якого агентство отримало у своє розпорядження.

  Сам голова місії України при ООН наголосив, що основна мета цього кроку спрямована на те, аби "питання українських політичних заручників, яких незаконно утримує Росія, було одним з ключових тем для обговорення на Генасамблеї".

  Як повідомляв 5.UA, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка і його стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

  Попередній матеріал
  Наєв: Суто військового рішення для завершення війни на Донбасі недостатньо
  Наступний матеріал
  Бабине літо: синоптики обіцяють до +28C
  Loading...