Віктор Бронюк
Віктор Бронюк 5 канал

Лідер гурту "ТІК" розповів, чому вирішив балотуватися на виборах у Вінниці

Читайте по-русски
Бронюк наголосив, що не мав основної мети пройти до міської ради

Музикант та вокаліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк вирішив стати співзасновником "Партії Вінничан", щоб дати можливість самовисуванцям балотуватися на місцевих виборах. Про це він розповів в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

Бронюк пригадав, що вже брав участь у виборах і раніше, а також багато років працював у команді, яка займається організацією виборчого процесу.

Він наголосив, що цьогоріч самовисуванці не мали можливості балотуватися до Вінницької міськради без партійного бренду.

"Мені хотілось дати людям можливість організуватися на такому майданчику за принципом волонтерського руху, який був у 2014-2015 роках. Для того, щоб вони мали можливість піти в органи місцевої влади", – розповідає музикант.

"Можливо, ми трошки не до кінця розібралися в процесі, тому що багато хто думав, що пропорційна система – це той момент, коли треба прокачувати партійний бренд. Але в результаті я дійшов висновку, що це чистої води мікромажоритарка", – вважає вокаліст.

Бронюк зазначив, що на цих місцевих виборах не мав основної мети пройти до Вінницької міської ради.

"Для мене було важливо зробити платформу для людей. Ми трошки недопрацювали. Можливо, не врахували всіх особливостей передвиборчої кампанії, трохи замало було часу. Але ми зробили багато висновків, здобули певного роду досвід, сформували ядро команди. Я думаю, що далі, на наступні вибори, ми будемо йти міцним ешелоном", – резюмував музикант.

Нагадаємо, раніше музикант та вокаліст гурту "Плач Єремії" Тарас Чубай розповів, як відбувався процес встановлення мовних квот на радіо та хто опирався процесу українізації.

Дивіться повну версію програми:

Попередній матеріал
"Не контролювала емоцій": на Львівщині вчителька побила школяра – відео
Наступний матеріал
Влаштували демарш: на Закарпатті партія угорців показово залишила перше засідання облради
Loading...