Андрій Хливнюк
Андрій Хливнюк 5 канал

"Ми не можемо собі дозволити здатися": Хливнюк назвав найбільшу проблему для України

Читайте по-русски
Це нормально, коли в суспільстві є проблеми, але про них не можна мовчати, вважає артист

Ми не можемо бути осторонь проблем країни, чим би ми не займалися, вважає український музикант Андрій Хливнюк. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"Ми як безпосередні учасники цієї країни не можемо ігнорувати кричущі речі. Не можемо ігнорувати те, що в Україні станом на сьогодні зґвалтовано презумпцію невинуватості, не можемо ігнорувати те, що сидять люди, вина яких не доведена", – вважає артист.

"Ми бачимо велику проблему в тому, що існують люди, які працюють на нас, за наші гроші, і кожен день ризикують своїм життям, щоб ми відчували себе в безпеці. Але так само в цій системі існують люди-злочинці", – наголосив музикант.

Як приклад Хливнюк згадав про ситуацію із зґвалтуванням у Кагарлику.

"Мало нам ґендерних проблем у нашій країні, так ще й виникли проблеми, коли люди, які повинні захищати нас, виявились перевертнями у погонах. Це був ляпас нам усім", – зазначив артист.

Він наголосив, що це нормально, коли в суспільстві є проблеми, але про них не можна мовчати. Проте найбільшою проблемою в нашій країні Хливнюк вважає війну. І цю війну, на його думку, намагаються відсунути на другий план.

"Ми не можемо собі дозволити здатися. Це ні в якому разі не бажання виїхати на якихось проблемах, але це крик для мене і всіх моїх знайомих", – сказав музикант.

"Ми не можемо бути осторонь, хоч би чим ми займалися. Будуємо якісь там висотки, співаємо пісні і записуємось на студіях, ведемо програми – ми все одно є частиною суспільства і ми прагнемо змін. Ми більше не хочемо бути країною-придатком, ми не хочемо соромитися за кордоном того, що ми маємо сині паспорти, і того, що ми українці. Це важливо", – вважає Хливнюк.

"І перший крок, на мою думку і на думку моїх друзів, партнерів, – це почати голосно говорити про свої проблеми", – підсумував артист.

Читайте також: "Боротьба мистецтва з несправедливістю": Хливнюк розповів, як виступав на захист бранців Кремля

Дивіться повний випуск ток-шоу: 

Попередній матеріал
"Я не вийду на одну сцену з "кримнашистами": Хливнюк розповів про ставлення до російських музикантів
Наступний матеріал
"Реанімація працює з перебоями": як на Житомирщині відбувається постачання кисню – включення
Loading...