Ентоні Блінкен
Ентоні Блінкен Офіс президента

Київ був поінформований заздалегідь про наміри зняти санкції з "Північного потоку-2" – Блінкен

Читайте по-русски
Вашингтон працюватиме над зменшенням імовірних негативних наслідків для України

Сполучені Штати не розуміють здивування Зеленського щодо "Північного потоку-2". Держсекретар Ентоні Блінкен наголошує: офіційний Київ був поінформований заздалегідь про наміри зняти санкції з підрядника добудови газогону і не розуміє, чому український президент про це не знав, передає "5 канал".

Хоча газогін "Північний потік-2" фактично завершений, Вашингтон працюватиме над зменшенням імовірних негативних наслідків для України. США не раз наголошували: Кремль може використати газову трубу, яка прокладена в обхід України, для тиску на інші держави, а Європа може потрапити в енергетичну залежність від монополіста. А якщо Москва таки наважиться на такий крок, Сполучені Штати обіцяють підтримати партнерів, наголосив Блінкен.

"Завершення будівництва "Північного потоку-2" – це вже реальність. Наше завдання полягає в тому, щоби підтримати Україну та всі інші держави, інтереси яких може підірвати цей проєкт. Це, зокрема, і наші. Ми працюємо з партнерами в Німеччині, щоби пом’якшити будь-які потенційні наслідки від запуску цього газогону. Чекаємо конкретних результатів: компенсації для України і неможливість використання Росією власного газу як зброї", – наголосив Блінкен.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що в України є всі необхідні інструменти для того, щоб стати членом НАТО.

Попередній матеріал
Колегія суддів оголосила самовідвід у справі Семена Семенченка
Наступний матеріал
Телефонна розмова президентів: що Зеленський пообіцяв Байдену – ток-шоу "Велика політика"
Loading...

Попри заяви Зеленського: те, що США можуть не продовжити санкції проти "Північного потоку-2", Київ знав ще у лютому – ЗМІ

Чому "антиолігархічні відосіки" виборці не "залайкали" – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

Рішення США не запроваджувати санкції проти "Північного потоку-2" можуть переглянути – Блінкен

Зеркаль пояснила, які небезпеки чекають на Україну після запуску "Північного потоку-2"

Питання запуску російського газогону "Північний потік-2" остаточно не вирішено – Кулеба з Берліна

"Північний потік-2" підірве трансатлантичну єдність демократичних країн Європи – Єнін