Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал / Час. Підсумки тижня

ВР підготує звернення до Конгресу США щодо санкцій проти "Північного потоку-2"

  Читайте по-русски
  Спікер запросив народних депутатів долучатися до підготовки відповідної постанови

  Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив профільному парламентському комітету підготувати до розгляду проєкт постанови про звернення до Палати представників та Сенату Конгресу США з проханням запровадити санкції проти причетних до будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це спікер заявив на пленарному засіданні ВР, пише "Укрінформ".

  Разумков сказав: "Нині готується до підписання проєкт постанови про звернення Верховної Ради України до Палати представників та Сенату Конгресу США 117-го скликання щодо активізації зусиль, зміцнення енергетичної безпеки України та Європи шляхом загального запровадження санкцій щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2". У зв'язку з цим звертаюся до профільного комітету з дорученням сьогодні о 15:00 провести засідання та підготувати вищезазначену постанову до розгляду, щоб завтра після Години запитань до уряду ми могли розглянути цю постанову другим питанням".

  Спікер запросив народних депутатів долучатися до підготовки відповідної постанови.

  Як повідомляв 5.UA, США вирішили не запроваджувати санкції проти оператора "Північного потоку-2", але чинять опір завершенню газопроводу. У Конгресі США розкритикували рішення адміністрації Байдена відмовитись від санкцій проти компаній та осіб, які фактично контролюють будівництво Nord Stream 2.

  Довідка. Газопровід Nord Stream 2 із РФ до Німеччини завдовжки понад 1200 кілометрів побудований на 94%. Рік тому завдяки американським санкціям будівництво було призупинене, однак російська сторона поновила роботи власними силами за згодою німецької сторони.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі за сприяння "Метінвесту" почалося будівництво першого в Україні житлового "сталевого будинку"
  Наступний матеріал
  Рада прийняла за основу законопроєкт про дерадянізацію законів
  Loading...