Зеленський і Путін
Зеленський і Путін dt.ua

Котенко про можливий обмін ув'язненими: "Не думаю, що Путін працює собі в мінус"

Читайте по-русски
Зараз, імовірно, ще триває обговорення списку на обмін

В ефірі "5 каналу" голова ГО "Група патріот" Олег Котенко оцінив, чи таки відбудеться обмін ув'язненими між Україною та Росією.

"Імовірно, якісь домовленості були проговорені давним-давно. І до зустрічі з Макроном і, певно, до зустрічі з Трампом. Тобто Путін, імовірно, досягнув певних компромісних рішень для себе і набрав якісь дивіденди. І йому зараз доводиться виконувати те, що він обіцяв. І однією з обіцянок, мабуть, і було повернути наших політичних заручників, які знаходяться в Росії", – сказав Котенко.

Він продовжив: "Я не думаю, що Путін працює собі в мінус. Найбільш вірогідно, він уже щось для себе досягнув. Принаймні, вони вже потрапили в ПАРЄ. Зараз розмова йде про те, щоб вони потрапили в G8. Може, це якраз ті кроки, які Путін показує, що він у готовності співпрацювати із міжнародною спільнотою".

Також відповів на запитання ведучого, чи можна зараз припустити, чиї прізвища включать у список: "Скажемо так. Ні Путіну, ні російським спецслужбам віри нема. Навіть якщо ми зараз дізнаємося якісь певні прізвища, не факт, що вони в день обміну не будуть змінені. Я знаю приклади, і так було вкінці грудня 2015-го і 2017-го року, коли вносилися одні прізвища, а нам просто видавали інших людей. Думаю, Путін все ж не буде ризикувати своєю репутацією і не буде виставляти якихось інших людей. Думаю, зараз є тільки цифра, а прізвищ нема. Я думаю, що зараз ще йде повне обговорення цього списку". 

Як повідомляв 5.UA, раніше заступниця чільника МЗС Олена Зеркаль повідомила, що звільнення українських моряків та інших політв'язнів – предмет торгу за повернення Росії до G7

Додамо, в ЗМІ з'явилася інформація, що Україна і Росія досягли попередньої домовленості про обмін утримуваними особами за формулою "33 на 33".

Попередній матеріал
"Фактор свободи": на Хрещатику відкрили виставку про Мазепу, Петлюру та Бандеру – включення
Наступний матеріал
Апеляція на вирок фермеру-терористу: засідання перенесли – причина
Loading...