Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Корупційний скандал: САП викликала на допит усіх членів фінансового комітету

Читайте по-русски
Депутатів викликають для роз'яснення ситуації з голосуванням на комітеті

Спеціалізована антикорупційна прокуратура викликає на допит усіх членів фінансового комітету Верховної Ради. Повістки вже підписані і розіслані адресатам. Депутатів викликають для роз'яснення ситуації з голосуванням на комітеті. Про це повідомляє "5 канал".

"Повістки дійсно були підписані. Скеровані народним депутатам із метою, щоби вони з'явились в САП для давання пояснень, зокрема по ситуації голосування на комітеті. Наскільки мені відомо, по тих повістках ніхто не приходив, бо вони відправлені були буквально на днях. Оскільки потрібно час, щоби ті особи отримали і з'явилися, то має бути мінімум три дні. Якщо хтось і повинен з'явитись, то не раніше п'ятниці. Тобто завтра. В один день не вдасться з усіма попрацювати, відповідно вони скеровані на різні дні", – зазначив начальник управління процесуального керівництва САП Андрій Довгань.

Скандал спалахнув минулого тижня довкола засідання фінансового комітету Верховної Ради. Тоді депутати не схвалили антикорупційний законопроєкт. Документ мав би ліквідувати електронні майданчики-посередники між оцінниками та фондом державного майна. Проти голосували 11-ро "слуг народу" і нібито за це отримали по 30 тисяч доларів хабаря.

Президент забажав перевірити усіх членів комітету на поліграфі. Минулого тижня детектор брехні вже пройшли Олександр Дубінський, Ольга Василевська-Смаглюк, Олег Марусяк та голова фракції Давид Арахамія. Останній не входить до складу комітету, утім, вирішив відповісти на запитання через суперечку з Дубінським. Уже цього тижня поліграф мають пройти усі 11-ро слуг. Провадження щодо них розслідують НАБУ та САП.

Попередній матеріал
Як у Раді давали дозвіл на арешт депутата Дубневича – подробиці
Наступний матеріал
Генсек НАТО забув про Зеленського під час спільного засідання – відео
Loading...

Справа Гладковського: САП просить у суду збільшити заставу до 100 млн грн

Холодницький каже, що САП взялася за переписку депутата від "Слуги народу" Медяника

Співвласника Kyiv Food Market, де проходив "марафон Зеленського", відправили під домашній арешт

Екснардепа Жеваго хочуть бачити в НАБУ і САП

САП оголосила про підозру екснардепу від Радикальної партії

Історична мить: перший обвинувальний акт САП відправили до Вищого антикорупційного суду