Євген Булавка
Євген Булавка 112.ua

Роботу фінансового комітету треба призупинити до з'ясування деталей корупційного скандалу – Булавка

  Читайте по-русски
  Політична сила, яка йшла на вибори з тезами про максимальну відкритість, виявляється найбільш закритою з усіх, – наголошує експерт

  Роботу фінансового комітету Верховної Ради можна призупинити до з'ясування всіх деталей корупційного скандалу, який став однією з головних тем минулого тижня. Про це в коментарі 112.ua заявив політолог Євген Булавка.

  "Роботу фінансового комітету складно припинити, але можна призупинити. У всякому разі, до з'ясування всіх деталей скандалу. У попередніх скликаннях була практика проводити прямі трансляції засідань комітетів – щоб у журналістів та експертів не виникало до їхньої роботи ніяких питань. Але оскільки вже зараз значущу проблему – звинувачення в корупції – звели до шоу з поліграфом, очікувати серйозних висновків не доводиться. Конвеєр продовжує працювати, а "скажений принтер" переходить у режим "корупційного принтера". Нічого дивного в цьому немає, адже, якщо для Коломойського міністри – дебіли, то народні депутати – взагалі ніхто", – розповів Булавка.

  З його слів, країна зараз живе в перевернутій реальності: політична сила, яка йшла на вибори з тезами про максимальну відкритість, виявляється найбільш закритою з усіх.

  "Хоча фактично, жодної політичної сили як такої і не було. Був лише Зеленський. А тепер завдання, які він ставить перед своєю командою, краще виконувати в темряві – щоб ніхто нічого зайвого не побачив. Якби чинна влада була зацікавлена у наведенні порядку, вона б зробила кроки до того, щоб відновити довіру до роботи парламентського комітету. Адже ключове питання полягає саме в цьому – в довірі", – додав політолог.

  Нагадаємо, минулого тижня члени податкового комітету – нібито в обмін на фінансову винагороду – забракували законопроєкт 2047-д, який мав на меті прикрити корупційну схему збагачення на майданчиках для оцінки нерухомості. До схеми причетний наближений до олігарха Ігоря Коломойського нардеп Антон Яценко..

  Попередній матеріал
  Прем'єр-міністр пообіцяв відмовитися від різкого підвищення ренти на залізну руду
  Наступний матеріал
  Російські хакери атакували антидопінгові установи у всьому світі – Microsoft
  Теги: