Порошенко випробував систему захищеного відео-конференцзв’язку 5 канал

На заміну російському software: Президент протестував нову захищену систему передачі інформації

Особливо актуальним є запровадження нововведення в умовах гібридної війни

Президент Петро Порошенко випробував систему захищеного відео-конференцзв’язку. В межах перевірки Петро Порошенко поспілкувався з керівником Чернігівської облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Президента.

За словами глави держави, така система розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України. "В умовах війни, інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку, буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена", - зазначив Президент.

Порошенко наголосив: "Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку".

Крім того, він на наголосив на потенціалі захищеного відео-конференцзв’язку. "Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено", – підкреслив Порошенко.

Зазначається, що Президент розглянув перспективу нових інвестиційних проектів. Зокрема, йшлося про виїзні вузли зв’язку та засоби урядового польового зв’язку.

Як повідомляв 5.ua, за даними розвідки, окупанти на Донбасі використовують увесь розвідувальний арсенал. Це ДРГ, дрони та різного роду радіоелектронні засоби

Попередній матеріал
Україна долучилася до вимоги не пускати РФ на Олімпіаду-2016
Наступний матеріал
Тернопільська облрада вирішить, чи законно УПЦ передали Почаїв

На війні канікул не буває: на передовій знову потрібні тепловізори та ремонт техніки

"Гібридна війна та політика Росії в Європі": у Брюсселі відбулась міжнародна конференція з питань агресії РФ

Турчинов: Росія активізує ще один елемент "гібридної війни" – кібершпіонаж

ДРГ, дрони, радіоелектронні засоби: окупанти використовують увесь розвідувальний арсенал – ГУР