delfi.lt

Україна долучилася до вимоги не пускати РФ на Олімпіаду-2016

  Національний антидопінговий центр України долучився до антидопінгових агентств країн, які виступили за відсторонення Російської Федерації від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро

  20 липня Національний антидопінговий центр України направив листа президенту Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху із проханням відсторонити Російську Федерацію від участі в ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

  "Незалежне розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства довело, що міністерство спорту Росії за сприяння російських спецслужб навмисне порушувало фундаментальні принципи Олімпійського руху. Російська влада завдяки державній допінговій програмі допомагала своїм спортсменам досягати високих результатів протягом багатьох років. Національна антидопінгова організація України приєднується до прохання низки національних антидопінгових організацій світу щодо відсторонення Російської Федерації від участі в Олімпійських іграх 2016 року", – йдеться у повідомленні.

  Національні антидопінгові комітети вже 14 країн направили колективного листа до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з вимогою дискваліфікувати Олімпійський комітет Росії (ОКР) і заборонити російській збірній брати участь в Олімпіаді. Україна стала 15-ю у списку.

  Під листом стоять підписи антидопінгових агентств Австрії, Канади, Данії, Нової Зеландії, Єгипту, Норвегії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини, Швеції, Японії, Швейцарії, Голландії та США.

  Нагадаємо, в листопаді минулого року спалахнув допінговий скандал із російськими легкоатлетами, яких покривала російська антидопінгова агенція. У результаті Росію відсторонили від усіх легкоатлетичних змагань, що унеможливило участь представників цих видів спорту у наступних Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро.

  Попередній матеріал
  У Золочеві на колінах прощались із полеглим в АТО капітаном
  Наступний матеріал
  На заміну російському software: Президент протестував нову захищену систему передачі інформації

  WADA: Влада РФ покривала використання допінгу російськими олімпійцями в Сочі

  Допінговий скандал: російських атлетів хочуть відсторонити від участі в Олімпіаді-2016