На війні канікул не буває: на передовій знову потрібні тепловізори та ремонт техніки

Волонтери застерігають: попри сезон відпусток – війна триває, і фронт потребує підтримки небайдужих

Сьогодні, 15 липня, волонтери проекту "Повернись живим" опублікували звернення зі словами вдячності на адресу українців, які продовжують допомагати армії на другому році неоголошеної війни з російськими агресорами. "Для тих, кому не байдуже, що в нашій країні війна незавершена: за два минулі тижні ви допомогли армії на суму у 441,3 тисяч гривень. Допомога придбана на ваші кошти, роз'їхалася усім фронтом", – написали активісти.

Вони перелічили: тепловізори отримали у 3-му батальйоні 30-ї бригади (два Pulsar Quantum XD50S) та 1-му батальйоні 54-ї бригади (два Pulsar Quantum XD50S). У 30-ту бригаду передали ще бінокль Bushnell Falcon.

16-й батальйон 58-ї бригади зможе відремонтувати свою техніку за допомогою отриманих запчастин на суму майже 1300 гривень.

Бійці 72-ї бригади отримали два глушники Steel, які можна використати для приховування вогню автоматників, снайперів та навіть кулеметників. 148-й окремий дивізіон артилерії 81-ї бригади тепер має планшет з картою пам'яті та з спеціалізованим програмним забезпеченням для "богів війни" від "Армія SOS".

56-ту бригаду оснастили шістьма радіостанціями Baofeng UV-B6 з додатковою антеною та акумулятором, 17-ту бригаду – портативним флюгером Kestrel, штативом Kestrel tripod small і Kestrel clamp на суму майже 2700 грн.

53-тя та 10-та бригади і окремий розвідвзвод 28-ї бригади взяли на озброєння комплекси прослуховування радіочастот, а бійцям провели навчання з їх використання.

Бійцям на промзону в Авдіївку передали 30 антен до радіостанції Motorola DP 4400, DP 4600, DP 4800. Для спецпідрозділу "Альфа" провели тюнинг зброї та передали GPS навігатор на суму до 45 тис. грн.

/
/
/

"Лише завдяки вам, тим, хто скидає на наші рахунки від сотні гривень до тисяч, здійснення допомоги українській армії досі можливе. Лише завдяки вам, тим, хто зараз думає не тільки про власний відпочинок і відпустку, хлопцям на передовій хоча б трохи, але легше воювати", – кажуть волонтери.

При цьому у "Повернись живим" нагадують: "Ми кілька разів на місяць звітуємо про нашу спільну справу. Але війна триває, і значить – не вичерпуються потреби наших військових. Зараз про один тепловізор Pulsar Quantum XD50S просять бійці 2-го батальйону 54-ї бригади. Він допоможе їм закрити "дірки" там, де російські військові сподіваються пройти непоміченими. Працюємо далі – бачите, як в нас добре виходить!"

Як повідомляв 5.ua, Фонд допомоги армії розширює поле діяльності: волонтери шукають професіоналів.

Попередній матеріал
Лисенко: Окупанти стріляють з мінометів у Зайцевому й Авдіївській промзоні і вдень, і вночі
Наступний матеріал
Теракт у Ніцці: cтало відомо, скільки загинуло дітей

Волонтери власними силами відремонтували психіатричне відділення у військовому госпіталі

Міноборони не може повністю фінансувати лікарню, в яку потрапляє більшість поранених бійців АТО – волонтер

Порошенко запропонував волонтеру стати заступником міністра охорони здоров’я

Волонтер про бійців АТО: Ніхто не кричить про зраду

"Відправили на Донбас на практику" – волонтери зібрали чергові докази присутності вояків РФ на сході України

Київські волонтери закликають допомогти пораненим бійцям