Фонд допомоги армії розширює поле діяльності: волонтери шукають професіоналів

  Волонтери розширюють програми підготовки бійців лінійних частин ЗСУ і спецпідрозділів, психологічної підтримки фронтовиків та ветеранів, і багато іншого

  Фонду допомоги армії "Повернись живим" оголосив про розширення напрямків діяльності і оголосив набір волонтерів. Про це засновник проекту Віталій Дейнега написав на сторінці "Повернись живим" у Facebook.

  "Фронт робіт – найширший", – написав волонтер. Про напрямки підсилення діяльності проекту він написав так:

  "Система підготовки нашої армії. У нас був успішний проект з підготовки саперів. Ми підготували понад 200 фахівців. Але мало хто знає, що наша програма лягла в основу нового курсу підготовки саперів ВДВ. На черзі піхота. Ми маємо доступ до інструкторів. З нами готові співпрацювати ССО і Альфа. Був би організований процес. І була б у нього ясна мета і терміни". Для цього Фонд займеться всім – "від рекрутингу інструкторів, до узгодження і впровадження їх програм". "Цей напрямок здатний змінити хід війни, якщо ми зможемо навчати артилеристів і офіцерів. Але починати будемо з вогневої, інженерів і снайперів" – уточнив Віталій Дейнега.

  Інший важливий напрямок – психологія. "На всю країну складно знайти навіть жменьку мотивованих і професійних психотерапевтів, готових їздити і працювати на війні. Завдання цього проекту організувати психологічний супровід декількох підрозділів в АТО", – каже засновник "повернись живим". Мета проекту психологічної підтримки – "стати державною програмою, яку веде Міноборони, а ми лише допомагаємо. Цей проект кардинально знизить кількість проблем, які довго, дорого і часто неможливо вирішувати постфактум – алкоголізацію, внутрішньогрупову агресію і кількість суїцидів... Цей проект зробить країну, в якій будуть жити ваші діти, безпечнішою, а армію – згуртованішою".

  Окрім того, "Повернись живим" посилює роботу з юридичними особами та міжнародними фондами, логістику і фінанси, потрібні також автори і аналітики. "Ми не збираємося закриватися, йти в політику або займатися будь-якими іншими дурницями. Ми хочемо не більше, не менше – змінити хід цієї війни. І ми його змінюємо" – кажуть у Фонді. Як повідомляв 5.ua, за минулий рік волонтери проекту "Повернись живим" зібрали майже 53 млн грн для української армії.

  Попередній матеріал
  В Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів – Нацрада
  Наступний матеріал
  Візит до Києва Керрі є продовженням стратегічного діалогу України зі США – Климпуш-Цинцадзе

  Міністр оборони нагородив волонтерів "Повернись живим" за допомогу армії

  Волонтери проекту "Повернись живим" створять альбом смс-листування українських бійців з рідними

  Волонтери проекту "Повернись живим" зібрали майже 53 млн грн - підсумки року, що минає

  Волонтери допомогли врятувати 15 життів після боїв у Волноваському районі – координатор "Повернись живим"