Офіс компанії Siemens в Німеччині
Офіс компанії Siemens в Німеччині the-atc.org

Клімкін: Siemens та ФРН планують запобігти запуску поставлених до Криму турбін

У Siemens запевнили Україну, що продовжуватимуть судові позови проти російської сторони

Компанія Siemens та уряд Німеччини мають намір і в судовий, і політичний спосіб запобігти запуску поставлених до Криму турбін. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді.

"Ми багато разів зверталися і до німецького уряду, і до Європейського Союзу, і безпосередньо до Siemens. Я зустрічався, зокрема, з керівництвом Siemens, і ми скоординовано намагалися перебити це шляхом подання відповідних судових позовів. Siemens продовжує ці судові позови, для того, щоб турбіни, які обманним шляхом були завезені на територію окупованого Криму, там не працювали… Вони будуть продовжувати діяти, як політичним, так і судових шляхом, щоб цьому запобігти", – зазначив Павло Клімкін.

Нагадаємо, Росію обвинувачують у незаконному доправленні до окупованого Криму чотирьох турбін виробництва Siemens, які призначалися для електростанції в іншому регіоні. Начебто тоді Кремль, а саме особисто Путін, запевняв офіційний Берлін, що обладнання не використовуватимуть на кримському півострові, адже це заборонено європейськими санкціями. Siemens розірвав угоду з російською стороною і подав позов до арбітражного суду Москви.

Дивіться також фотогалерею:

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Антрацит, санкційна політика та ініціативи Міносвіти: про що нардепи питали в уряду
Наступний матеріал
"Північний потік-2" ніколи не буде підтриманий Євросоюзом – представник Єврокомісії
Loading...