5 канал

Каська викликають на допит в ГПУ - тепер у новій справі

  Каська викликають на допит як свідка у кримінальному провадженні про перевищення влади

  Екс-заступника генпрокурора Віталія Каська викликають на допит по новій справі – про перешкоджання розслідуванню вбивств на Майдані. Про це він написав на своєму Facebook.

  Каська викликають на допит як свідка в кримінальному провадженні про перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронних органів.

  "Вистава продовжується. Сьогодні іду на черговий допит в прокуратуру, але вже по іншому кримінальному провадженню. Що це за провадження і яке я маю відношення до нього – загадка. Підозрюю, що ГПУ вигадує їх на ходу, щоб не випускати мене з поля зору", – написав Касько.

  Він зазначив, що наразі неясно, чи "переросте статус свідка в чергову сфабриковану підозру".

  "Отже 15.00, вул. Борисоглібська, 18. Вхід на виставу вільний", - наголосив він.

  Він також навів повістку про виклик, в якій зазначається, що допит проводитиме слідчий в особливо важливих справах Козюра. Допит проводяться у справі, яка внесена до ЄРДР під номером 42015000000000635.

  За інформацією "Української правди", це справа щодо перешкоджання розслідуванню вбивств на Майдані. Згідно з ЄРДР, за № 42015000000000635 внесено відомості щодо перевищення своїх службових повноважень службовими особами МВС, СБУ та ГПУ, які чинили перешкоди в проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами протидії протестним акціям і, зокрема, у кримінальному провадженні 12014100060000228 від 22.01.2014 за фактами вчинення масових вбивств у період листопада 2013 - лютого 2014 року, знищували докази, які могли мати значення для встановлення об’єктивної істини у провадженні та вчиняли іншу протидію розслідуванню.

  Як повідомляв 5.ua, 11 квітня вночі Віталію Каську вручили та оголосили підозру у вчиненні злочину просто на вулиці, біля столичного театру Івана Франка. Генпрокуратура закидає Каську незаконне заволодіння службовою квартирою у середмісті Києва. Сам Касько заявляє, що ГПУ сфабрикувала справу стосовно нього, чим намагається його дискредитувати.

  Попередній матеріал
  В Ефіопії понад 200 мирних жителів стали жертвами нападу бойовиків
  Наступний матеріал
  Латвія вкотре зафіксувала біля своїх кордонів кораблі та субмарину РФ
  Теги:
  Loading...

  Суд відпустив Каська, але заборонив виїжджати за межі місця проживання

  Касько розповів про квартири, через які його переслідує ГПУ

  ГПУ вимагає арештувати Каська із заставою у розмірі 1,8 млн грн

  Касько після допиту в ГПУ: Мене дуже хочуть запроторити у в'язницю

  Всі подробиці "справи Каська"

  5 канал - трансляція наживо