voronz.in.ua

Латвія вкотре зафіксувала біля своїх кордонів кораблі та субмарину РФ

  У 2015 році російські військові літаки фіксували неподалік кордонів Латвії понад 270 разів

  Збройні сили Латвії протягом вихідних та у понеділок неодноразово фіксували військові кораблі та субмарину РФ поблизу кордонів країни. Про це в Twitter повідомляють Національні збройні сили Латвії, пише "Європейська правда".

  "18 квітня на відстані 21 морської милі від кордону Латвії було виявлено російський підводний човен класу "Кіло", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, інформує видання, 17 квітня збройні сили зафіксували у винятковій економічній зоні Латвії на відстані 23 морських миль російський фрегат класу "Стерегущий" та судно технічної підтримки підводного човна класу "Каштан" – на відстані 25 морських миль.

  Зауважимо, військові кораблі й літаки РФ з початком конфлікту в Україні і загостренням стосунків між Заходом і РФ чимдалі частіше фіксують поблизу повітряних і морських кордонів країн Балтії.

  За інформацією видання, в 2015 році російські військові літаки фіксували неподалік кордонів Латвії понад 270 разів. При цьому повітряний і морський простір держав вони не порушують, однак у випадку літаків йдеться про загрозу для цивільної авіації. У країнах Балтії і Британії неодноразово заявляли, що польотами своїх літаків біля їхніх кордонів Росія демонструє силу і тестує реакцію НАТО.

  Як повідомляв 5.ua, 4 квітня 2016 року ЗС Латвії знову виявила біля кордону російську субмарину

  Попередній матеріал
  Каська викликають на допит в ГПУ - тепер у новій справі
  Наступний матеріал
  Долгов: Київ очікує новий пакет допомоги з боку країн-членів НАТО
  Теги:
  Loading...

  У Латвії стартували масштабні міжнародні навчання НАТО

  Латвія почала зводити паркан на кордоні з Росією

  Проросійського журналіста Грема Філліпса видворили з Латвії

  Автор петиції про приєднання Латвії до Росії отримав тюремний строк