5.ua

Касько розповів про квартири, через які його переслідує ГПУ

Віталій Касько працював в органах прокуратури з 1998 року

Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько розповів про квартири, через які його переслідують правоохоронні органи. Про це на своїй Facebook сторінці він пояснив, що робить це, аби "уникнути спекуляцій" навколо цієї теми.

"Я працював в органах прокуратури з 1998 року, куди був направлений по розподілу після закінчення університету. У 2002 році мене запросили на роботу до ГПУ. У зв'язку з переїздом зі Львова до Києва мені та моїй мамі міськвлада – наголошую, що не ГПУ – виділила однокімнатну квартиру, житлова площа якої становила близько 19 кв.м. В подальшому моя мама приватизували це житло", - повідомив він.

Також Касько розповів, що у 2005 році звільнився з ГПУ, на той час не маючи перспектив для професійного росту там, а у 2007 році повернувся на запрошення ГПУ - на посаду начальника управління.

"У 2008 році ГПУ ініціювало виділення мені трикімнатної квартири, яка й спричинила всю цю зайву увагу до мене. Це було перше і єдине службове житло, яке я отримував. Для отримання цього житла я надавав ГПУ ту інформацію і у тій формі, як це вимагалося профільним управлінням. В тому числі довідку ЖЕКу про склад сім’ї, інформацією з якої спекулює ГПУ", - зазначив Касько.

"Після призначення Пшонки Генеральним прокурором я одразу звільнився з органів прокуратури, а отримана трикімнатна квартира була мною приватизована. Мені б дуже хотілося поділитися усіма документами, які підтверджують правдивість моїх слів, але я не можу слідувати хибним шляхом ГПУ і розкривати матеріали досудового розслідування", - підкреслив він.

Додамо, як інформував 5.ua, Віталій  Касько повідомив про те, що йде у відставку під час брифінгу щодо розслідування справи так званих "діамантових прокурорів". Сказав, що більше не може працювати в Генпрокуратурі через корупцію та тиск.

Попередній матеріал
Ціна на нафту Brent продовжує знижуватись - Міненерго США
Наступний матеріал
Нідерланди шукають компроміс щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС
Теги:
Loading...