Юрій Подорожній
Юрій Подорожній 5 канал

Карантин вихідного дня негативно вплине на рейтинг влади Зеленського – політтехнолог

Читайте по-русски
За літо влада не підвищила готовність країни до пандемії COVID-19, вважає Подорожній

Під час першого локдауну серед українців був серйозний переляк, а зараз всі вже розуміють, що країна не підготовлена до спалаху COVID-19, вважає політтехнолог та експерт Українського центру суспільного розвитку Юрій Подорожній. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За його словами, ситуація із захворюваністю у Європі показує, що країни будуть вдаватися до локдауну.

"І Україна до цього прийде, але хто за це заплатить? Чи готова сьогодні держава не тільки медично забезпечити людей, а ще й забезпечити бізнес, який втрачає колосальні кошти?" – сказав експерт.

"Результати місцевих виборів показали, що "Слуга народу" як політична сила отримала якщо не червону, то жовту картку від виборців. Те, що ми маємо якісь результати, де у якихось регіонах перемагають "слуги", ніяким чином не стосується діяльності уряду або монобільшості", – наголосив Подорожній.

Політтехнолог зазначив, що за літо влада не зробила ті кроки, які мали б покращити готовність України до загострення захворюваності на коронавірус.

"Тому говорити про те, що цей другий етап коронавірусу, або другий етап закриття країни на замок пройде для "зелених" так, як він пройшов навесні – спокійно і без великих втрат рейтингу – вже не вдасться. Тоді був серйозний переляк. Сьогодні всі вже бачать, що країна не підготовлена урядом, президентом, Верховною Радою до того, що може відбуватися", – підсумував Подорожній.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запроваджує в Україні карантин вихідного дня. Голова МОЗ Максим Степанов повідомив, що у вихідні дні, з 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка, працюватимуть винятково продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції. Решта – ресторани, кафе або інші заклади харчування – лише на виніс.

 

Попередній матеріал
Карантин вихідного дня: як кияни реагують на нові обмеження та на що жаліються підприємці – включення
Наступний матеріал
Нардепа Юрчишина вперше допитали в ДБР – у справі щодо можливої злочинної змови суддів КСУ
Loading...