Авіаперевезення, ілюстративне фото
Авіаперевезення, ілюстративне фото Урядовий портал

Кабмін заборонив чартерні польоти між Україною та РФ: що відомо

  Читайте по-русски
  Винятками стануть рейси, необхідні для забезпечення місії ООН, Організації з безпеки співробітництва в Європі та Червоного Хреста

  Кабмін встановив заборону на здійснення нерегулярних польотів між Україною і Росією, за винятком рейсів, необхідних для забезпечення місії ООН, Червоного Хреста та Організації з безпеки співробітництва в Європі. Відповідну постанову схвалено на засіданні уряду, повідомляє УНІАН.

  На засіданні уряду міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив: "Ми зробили аналіз перельоту пана Бойка до країни-агресора. Він скористався лазівкою в нашому законодавстві, отримав добро від ФСБ Росії та прямим перельотом Київ – Москва потрапив на переговори з прем'єр-міністром країни-агресора. Тому, ми пропонуємо постанову про внесення змін до положення про використання повітряного простору України".

  За його словами, постанову подано на розгляд з метою захисту державної безпеки шляхом усунення лазівок для нерегулярного авіасполучення між Україною та країною-агресором.

  Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав підтримати постанову і засудив поїздку Бойка і Медведчука до Москви.

  "Підтримаємо проект постанови. Поки Росія не повернеться до цивілізованого стану, такі обмеження будуть діяти", – заявив прем'єр.

  І наголосив: "Ніхто не має право принижувати країну. Навіть коли йдеться про політиків, які можуть мати іншу ідеологію. Це ж наша країна, наш будинок. На нас напали. На жаль, наші сусіди перетворили себе на наших ворогів. На жаль, більш як 13 тисяч українців загинуло. Більш як 30 тис. поранених. І використовувати приниження заради 13% рейтингу нечесно щодо країни".

  Як повідомляв 5.UA, 22 березня в резиденції російського прем'єра в Підмосков'ї прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв і голова "Газпрому" Олексій Міллер зустрілися з Бойком і Медведчуком. Було заявлено, що на зустрічі обговорювалися питання взаємодії в газовій сфері. Бойко зазначив, що готовий запропонувати Росії варіанти продовження транзитного газового контракту, оскільки чинна влада України "не виявляє активності" в розв'язанні цього питання. Президент Петро Порошенко засудив візит до Москви Бойка і Медведчука. 

  Попередній матеріал
  Європейські оператори допоможуть "Нафтогазу" створити незалежного оператора ГТС
  Наступний матеріал
  Перейменування Дніпропетровської області: КСУ оприлюднив висновок