Авдіївка
Авдіївка rbc.ua

"Це гра на публіку, а не на державу": в InformNapalm прокоментували розведення військ

Читайте по-русски
Є два важливих питання: відведення військ і амністія бойовиків – під час зустрічі з блогерами в ОП вони були проігноровані

Про проблеми навколо розведення військ говорили в студії "5 каналу" з речником міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайлом Макаруком.

Він досить критично ставиться до такого рішення нинішньої влади. Зазначив, що влада повністю ігнорує провокації бойовиків.

"Ми вже отримали дуже "красиве" відведення у Станиці Луганській. А сепари зняли свої укріплення? У нас питання до голови СБУ: як так розуміти, що там проводять провокативно-психологічні операції з боку терористів, а Служба безпеки ні чорта не діє? Коли заїжджають деякі представники "влади ДНР" на територію, підконтрольну (Києву – ред.) і починають розповідати... Питання до компетенції голови і відповідних начальників департаментів, а також регіональних підрозділів: чому не було прореаговано?" – запитує речник InformNapalm.

Він вважає, що відведення у Станиці Луганській не мало великого суспільного резонансу з однієї причини: активні бойові дії там завершились у 2015-16 роках. 

Макарук переконаний, що у випадку ускладнення ситуації внаслідок розведення військ біля інших населених пунктів суспільство готове активно реагувати.

"Як вони (влада - ред.) будуть відводити від Авдіївки й Золотого – в мене велике запитання. Зрозумійте, 80 тис., які приїхали на марш у День Незалежності – це ж тільки квіточки", – зазначив він.

Експерт додав: "Є ще два важливих питання: відведення військ і амністія бойовиків. Я намагався підняти це питання на зустрічі з блогерами (зустріч в ОП 20 вересня – ред.) – на нього не було ніякої відповіді щодо амністії".

На думку Макарука, зараз склалася ситуація, коли суспільство по-різному бачить можливість амністії бойовиків.

"Питання в тому, що частина суспільства вбачає навпаки – це впровадження теперішньою владою законопроєкту про покарання колаборантів. Іншу частину суспільства годують тим, що буде амністія", – зазначив він.

І додав: "Зараз я бачу Кучму в його другій передвиборчій кампанії "Обіцяю всім, де можу". Це гра на публіку, а не на державу. І особисто мене це бентежить".

Повне відео розмови дивіться тут:

Нагадаємо, президент Зеленький анонсував розведення військ у Золотому і Петрівському. Він зазначив, що перший етап дій із припинення війни на Донбасі реалізовано.

Попередній матеріал
РГК НАБУ закликає президента не поширювати дезінформації: відомство відреагувало на ролик Зеленського
Наступний матеріал
Різдво наближається: скільки днів відпочиватимуть українці на новорічні свята
Loading...

На Донбасі зафіксували новий тип російської техніки із захистом від ядерного удару

InformNapalm спростували фейк про нібито великі втрати ЗСУ, який розганяють росЗМІ

Жоден московський злочинець не сховається: "БлогПост" вітає InformNapalm з днем народження