5 канал

ГПУ зможе ще два роки тримати в себе всі справи, які розслідувала раніше – нардеп

У Радикальній партії наголошують: відповідно до Кримінального процесуального кодексу досудове слідство може тривати не більше року

Народний депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко розкритикував ухвалені зміни до закону про прокуратуру. Зокрема, він наголосив на тому, що документ дозволяє Генпрокуратурі ще два роки тримати у своєму відомстві раніше розслідувані нею справи.

"Почитавши цей законопроект і подивившись, що там написано, а написані там деякі речі, які не зовсім правильні. Наприклад, Генеральна прокуратура тримає в себе ще два роки всі справи, які вони розслідували. Два роки. У нас КПК говорить про те, що строк досудового слідства максимальний – 12 місяців", – заявив він в ефірі "5 каналу". 

Нагадаємо, сьогодні, 12 травня, український парламент проголосував за призначення на посаду чільника Генеральної прокуратури голови фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка. За відповідне рішення (проект закону №4654) віддали голоси 264 народні депутати. 

Також у четвер український парламент ухвалив закон про реформу прокуратури за №4645. За нього проголосували 258 народних депутатів. Цей документ дозволяє очолювати прокуратуру людині без юридичної освіти.

Попередній матеріал
Перший керівник незалежної Білорусі написав Шульцу листа щодо визволення Савченко
Наступний матеріал
Російські найманці обстріляли Кримське із БМП і гранатометів – штаб АТО

Процедура голосування за Луценка була законною – експерт

Луценко анонсував масову люстрацію працівників прокуратури

Шабунін: Є одна проста річ, яка нам покаже, чи хоче Луценко щось поміняти в ГПУ

Луценко про справи проти Сакварелідзе і Шабуніна: Це був виключно вид політичної злості

Луценко: Готовий йти на посаду генпрокурора для реалізації гасла "закон один для всіх"

5 канал - трансляція наживо