Перший керівник незалежної Білорусі написав Шульцу листа щодо визволення Савченко

Шушкевич закликав продовжити тиск на Росію з метою порятунку життя незаконно засудженої Надії Савченко

Станіслав Шушкевич відправив листа президенту Європарламенту Мартіну Шульцу із закликом тиснути на Росію. У листі Шушкевич закликав продовжити тиск на Росію з метою порятунку життя незаконно засудженої Надії Савченко та її повернення назад в Україну.

"Судовий процес стосовно Надії не є відкритим, він є політизованим, громадянці України інкримінуються злочини, з якими вона не пов'язана. Я особисто закликаю продовжити тиск на Російську Федерацію задля збереження життя незаконно засудженої громадянки України Надії Савченко та повернення її на Батьківщину, з усією відповідальністю подовжити діючі та прийняти до впровадження можливі впливові інструменти економічного та політичного тиску, що зможуть звільнити Надію", – написав політик.

Білоруський політик напередодні привітав українську льотчицю Надію Савченко з днем народження.

"Сьогодні я хочу привітати з днем ​​народження людину, яка стала символом боротьби за свободу своєї Батьківщини – України – і надихає борців за права людини і людську гідність у всьому світі. Громадянка, незломлена найжорстокішими вчинками катів, яка надихає гідних людей світу величчю своїх вчинків", – зазначив Шушкевич.

Політик підкреслив, що Савченко наділена всіма тими якостями, які можна побажати їй придбати. "Чесні люди Білорусі пишаються Вами! Ми не заспокоїмося, поки ви не будете звільнені ", – додав перший керівник незалежної Білорусі.

Як повідомляв 5.ua, із днем народження Надію Савченко вітали у Києві, Харкові, Одесі та Львові.

Попередній матеріал
В Одесі "на гарячому" спіймали чотирьох грабіжників
Наступний матеріал
ГПУ зможе ще два роки тримати в себе всі справи, які розслідувала раніше – нардеп