5 канал

Шабунін: Є одна проста річ, яка нам покаже, чи хоче Луценко щось поміняти в ГПУ

Новопризначений генпрокурор повинен звільнити заступників Віктора Шокіна, вважають у "Центрі протидії корупції"

Голова правління ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін вважає, що зараз важко передбачити, чи реформуватиме Луценко Генеральну прокуратуру. Однак, на його думку, існує один критерій, який уже зараз може показати наміри новопризначеного прокурора. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" у четвер, 12 травня. 

"Теперішні заступники Шокіна – Севрук, Столярчук, Говда. Ті люди, руками яких зливалися справи Майдану і топ-чиновників Януковича, ті люди, руками яких вбився наш шанс на реформу Генпрокуратури, ті люди, які зараз кримінально переслідують прокурорів, які почали розслідування діамантових прокурорів. Якщо ці троє людей лишаться в системі прокуратури, це означає – Луценко прийшов консервувати систему, рятувати її, а не ламати прокурорські клани", – наголосив Шабунін.

Окрім того, експерт вважає, що кандидатуру Луценка було ухвалено з порушеннями: "За один день: процедура, яка по регламенту має тривати як мінімум кілька парламентських тижнів, проголосували закон, оприлюднили окремим спецвипуском "Голосу України", подав Президент, проголосували, підписав Президент. Друзі, це щось неймовірне. Якби Президент хотів так само реформувати країну, як він хотів і ефективно розставляв своїх людей, то ми би зараз у Швейцарії жили би". 

Нагадаємо, сьогодні Луценко заявив, що справи Сакварелідзе і Шабуніна були порушені через критику попереднього керівництва Генеральної прокуратури.

Попередній матеріал
Кононенко точно не буде керівником фракції БПП – Луценко
Наступний матеріал
Дружина заступника голови Меджлісу підтвердила його затримання агентами ФСБ

Шабунін: Є одна проста річ, яка нам покаже, чи хоче Луценко щось поміняти в ГПУ

Кононенко точно не буде керівником фракції БПП – Луценко

Луценко став новим генеральним прокурором України

Луценко: Готовий йти на посаду генпрокурора для реалізації гасла "закон один для всіх"