Луценко анонсував масову люстрацію працівників прокуратури

Луценко зазначив, що "закон про люстрацію – один з найбільш ефективних інструментів зміни чиновництва"

Новопризначений генпрокурор Юрій Луценко обіцяє люструвати близько 400 працівників прокуратури. Про це він заявив під час засідання Верховної Ради, передає УНІАН

"Тому близько 400 працівників прокуратури, які все ще не люстровані, будуть люстровані... Закон про люстрацію – один з найбільш ефективних інструментів зміни чиновництва", – сказав депутат.

Крім того, відповідаючи на запитання щодо справи "діамантових" прокурорів, Луценко зазначив, що повинен ознайомитися зі справою, оскільки не хотів би давати оцінки "із записів Соболєва у Фейсбуці".

Луценко підкреслив: "Категорично проти того, щоб мені ставили завдання, які прізвища треба звільняти, або які прізвища треба набирати, кого треба посадити, а кого нагородити". Він заявив, що не може сказати, що любить критику, але, за його словами, дуже терпимо ставиться до неї і вміє вибачатися.

"В даному випадку розберуся зі справами, якщо вони були незаконними, то принесу вибачення від імені служби, закриємо цю неславну сторінку ГПУ", – підкреслив він.

Як інформував 5.ua, сьогодні, 12 травня, український парламент проголосував за призначення на посаду чільника Генеральної прокуратури голови фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка. За відповідне рішення (проект закону №4654) віддали голоси 264 народні депутати. 

Попередній матеріал
На Рівненщині і Львівщині знайшли підпільні цехи з обробки бурштину
Наступний матеріал
Кононенко точно не буде керівником фракції БПП – Луценко

Верховна Рада продовжила мораторій на виплату російського боргу

Завтра Верховна Рада розгляне зміни до Конституції в частині правосуддя

Верховна Рада ухвалила закон про державну службу

Верховна Рада ухвалила перші "безвізові" закони

Напередодні Верховна Рада завершила засідання, не розглянувши пакет безвізових законів

Порошенко назвав кінцевий термін, до якого Верховна Рада повинна ухвалити закони щодо безвізового режиму з ЄС