rbc.ua

Гончаренко про відкриття ГПУ кримінального провадження щодо нього: "Готовий до будь-якої перевірки"

  За словами нардепа Лозового, йдеться про нібито просування Гончаренком "ідей "русского мира" в Одесі та зустрічі з кураторами з ФСБ

  Генпрокуратура порушила щодо народного депутата від БПП Олексія Гончаренка кримінальне провадження за ст. 110 КК "посягання на територіальну цілісність і недоторканність України" та ст. 161 – "порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, належності і їх ставлення до релігії". Це випливає з відповіді ГПУ на депутатське звернення нардепа від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, яку розмістив у своєму Facebook нардеп Андрій Лозовий.

  Лозовий зазначив, зокрема, йдеться про просування Гончаренком "ідей "русского мира" в Одесі, зустрічі з кураторами з ФСБ і підривну антиукраїнську діяльність в цілому".

  Лозовий додав, що провадження відкрито після звернення до ГПУ Ігоря Мосійчука, яке було підкріплене "якісною доказовою базою, зокрема відеозаписами".

  Натомість Гончаренко на своїй сторінці у Facebook заявив, що "готовий до перевірки, аж до виміру рівня "вати" у моїй крові".

  "Просування "русского мира" - це мабуть, коли я захищав Україну 2 травня 2014 року в Одесі у центрі і біля Будинку профспілок. "Зустріч з кураторами ФСБ" - це, мабуть, коли опричники Путіна заарештували мене на марші пам'яті Нємцова у Москві, на якому я йшов з портретом Надії Савченко в руках. Мої "куратори" ще й побили мене, мабуть для відводу очей. А посягання на територіальну цілісність України – це, мабуть, коли я в день "референдуму" в Криму прорвався на дільницю, де голосував Аксьонов з українським прапором в руках", – наголосив Гончаренко.

  При цьому він додав, що Мосійчук "отримує за направлення депутатського звернення в Генпрокуратуру 3000-5000 доларів".

  Як повідомляв 5.ua, 21 квітня 2016 року ГПУ викликала Каська на допит у рамках ще однієї кримінальної справи

  Попередній матеріал
  У Бельгії з'явиться трикілометровий трубопровід з пивом
  Наступний матеріал
  Всі все знають про "чорну касу", але свідчити до НАБУ добровільно прийшов тільки я - Чорновіл
  Loading...

  Луценко: Жодну кримінальну справу щодо нардепів або високопосадовців не завершено

  ГПУ припиняє кримінальні справи проти 150 бійців 51-ї мехбригади

  Проти Шустера відкрили кримінальне провадження через несплату податків