5.ua

Всі все знають про "чорну касу", але свідчити до НАБУ добровільно прийшов тільки я - Чорновіл

Політик визнав, що він є у списках "чорної бухгалтерії", які генерал СБУ Трепак передав до НАБУ

Таку заяву в ефірі "5 каналу" під час ток-шоу "Досвід з Наталією Семенченко" Тарас Чорновіл. Він нагадав, що у 2008 році пішов з "Партії регіонів". 

"Тоді коли дуже багато ультра-патриотів брали мільйонами, сумками звідти возили гроші. І їм треба боятися, тому що є за що. Я був у попередніх списках, в яких було відрядження в Брюссель для представлення інноваційної програми України. Я слухаю зараз, як красиво про ті списки розказують, всі все знають. У мене виникає питання – чому, крім тих, кого викликало НАБУ по справі давати свідчення, крім мене ніхто не попросився піти і сам не пішов, і не дав вчора багатогодинні свідчення. Чому?", - заявив політик.

За його словами у "чорній касі" є дві складові. "Перша складова є у всіх партій скрізь. Тим, хто каже, у нас нема, питання - з якого рахунку ви заправляєте партійний автомобіль? Звичайно же готівкою – у вас вже є "чорна каса". Як з цим боротися? Це має бути той закон, про який Верховна Рада вже проголосувала – про державне фінансування партій. До нього має бути наступне доповнення, я дуже незадоволений, що його там немає, треба внести зміни – про зняття з реєстрації партії у випадку, якщо вона другий раз попадеться хоча б на кількох гривнях готівкового налу. Все! Партія немає права працювати з готівкою в принципі", - зазначив Чорновіл.

"Другий момент – в цих списках засвітилася велика корупція. Там є 2 млн ЦВК, там є 1,2 млн за голосування за бюджет і інші речі. Тут є прямий кримінал. Тут треба розділяти. Перше вирішити законом і жорсткими санкціями проти партій, які його порушують. А по другому розбиратися і хто зробив злочин – по цих злочинах витягти", - додав нардеп ІІІ-VІ скликань Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, НАБУ пропонує фігурантам "чорної каси" Януковича добровільно надати зразки підписів.

Попередній матеріал
Гончаренко про відкриття ГПУ кримінального провадження щодо нього: "Готовий до будь-якої перевірки"
Наступний матеріал
У Києві з'явиться поліцейський "офіс на колесах"
Теги:
Loading...
Експерт: Вилив інформації щодо "чорної каси" Януковича – це ведмежа послуга правоохоронній системі

Експерт: Вилив інформації щодо "чорної каси" Януковича – це ведмежа послуга правоохоронній системі

Ситник: Існує реальна загроза життю деяких фігурантів "чорної бухгалтерії" Януковича

Ситник: Існує реальна загроза життю деяких фігурантів "чорної бухгалтерії" Януковича

НАБУ пропонує фігурантам "чорної каси" Януковича добровільно надати зразки підписів

НАБУ пропонує фігурантам "чорної каси" Януковича добровільно надати зразки підписів