from-ua.com

Луценко: Жодну кримінальну справу щодо нардепів або високопосадовців не завершено

  Водночас існує велика кількість матеріалів, які потребують додаткового вивчення та логічного завершення

  Жодне кримінальне провадження щодо народних депутатів або колишніх українських високопосадовців натепер не завершене і не готове для подальшого доправлення до суду. Про це заявив нещодавно призначений генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів.

  Водночас, він наголосив, що існує велика кількість матеріалів, які потребують додаткового вивчення та логічного завершення. Згадав й існуюче провадження щодо нинішнього голови Верховної Ради Андрія Парубія, який запалив димову шашку в залі парламенту в квітні 2010 року. Тоді депутати ратифікували так звані "харківські угоди", за якими термін перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі подовжили до 2042 року.

  Також Юрій Луценко висловив необхідність закрити усі кримінальні провадження, в яких вбачають бізнес або ж політичні утиски.

  Нагадаємо, нещодавно генеральний прокурор заявив, що прокурори ГПУ, діяльність яких викликала запитання у громадськості, поки що не будуть звільнені, а отримають 100 днів на те, щоб продемонструвати результат.

  Попередній матеріал
  Пожежа у шкільному гуртожитку в Таїланді: загинуло щонайменше 17 дітей
  Наступний матеріал
  Пакистан звинувачує США у порушенні своєї територіальної цілісності