Олексій Голобуцький
Олексій Голобуцький 5 канал

Голобуцький пояснив, навіщо маргіналізувати проросійський електорат і кандидата

Вихід проросійського кандидата у другий тур виборів – це програш, каже експерт

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заступник директора Агенства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький пояснив, чому вихід проросійського кандидата до другого туру виборів означатиме поразку.

"Завдання тих сил, що хочуть до Європи і так далі, – максимально маргіналізувати проросійського виборця, електорат та їхніх представників. Дуже зручно і вигідно багатьом проукраїнським чи проєвропейським кандидатам потрапити у другий тур з проросійським кандидатом, але це невигідно країні", – заявляє експерт. 

Він зазначає: "Я як громадянин України, як політтехнолог чудово розумію, що потрапляння проросійського кандидата у другий тур – це не реванш у тому розумінні, який закладається, але це програш. Це говорить про те, що завтра Росія, Європа і так далі можуть сказати: хлопці, дивіться, не всі українці за НАТО, за Європу. Ось – їхній кандидат потрапив до другого туру". 

Нагадаємо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак заявив: "Коли ти голосуєш за проросійські сили – ти голосуєш за війну". 

Попередній матеріал
Екс-міністр "ДНР" здався СБУ – що встиг накоїти у лавах бойовиків
Наступний матеріал
В Авдіївці відновлено водопостачання