Слово і Діло

Гримчак: Коли ти голосуєш за проросійські сили – ти голосуєш за війну

Війна – це не вигадки націоналістів. У цьому на власному прикладі переконалися вимушені переселенці

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак пояснив, чому колишні мешканці Донбасу навряд чи підтримуватимуть на виборах проросійські сили. 

"Більшість тих людей, які покинули окуповану територію, десь у глибині, вибачте, розуму свого, мають розуміти, що треба відновлювати і будувати свою власну країну. Ми маємо опитування, які проводять різні структури, де від 60 до 80% людей не збирається повертатися навіть після звільнення. Вони уже бачать своє майбутнє в тих містах та селищах, куди вони виїхали від війни. Я думаю, що ці люди у більшості своїй ніколи не голосуватимуть за проросійські сили. Тому що коли ти голосуєш за проросійські сили – ти голосуєш за війну. Вони на власному житті переконалися , що війна – це не вигадки націоналістів. Вони бачили все це", – наголошує заступник міністра.

Він також додає: "Найгірше в цьому житті, коли в тебе у дворі брязкають гусениці чужих танків. Це погано, а все інше можна будувати, змінювати і робити кращим... І я маю надію, що вимушені переселенці голосуватимуть як вільні люди. Я також сподіваюся, що вони оцінять те, що в ті місця, куди вони виїхали, війна не дійшла". 

Попередній матеріал
Гримчак пояснив, чи готова Україна до вторгнення РФ в Азовському регіоні
Наступний матеріал
"З тих, хто вижив, тільки мама і донька пішли самостійно": обставини трагедії під Запоріжжям