Лінкявічюс
Лінкявічюс Ліга

Глава МЗС Литви назвав Лукашенка колишнім президентом Білорусі

Читайте по-русски
Також посадовець відреагував на звернення Лукашенка до Путіна

Викриття власної пропаганди. Так розцінює звернення Лукашенка до Путіна – глава МЗС Литви, Лінас Лінкявічюс. Коментар опублікувало видання "Делфі". У дописі в Twitter Лінкявічюс називає Олександра Лукашенка – колишнім президентом Білорусі. Та іронічно запитує проти кого Лукашенко просить допомоги у Путіна? Проти власного народу, що несе на вулицях квіти?

Лінкявічюс – один із перших високопосадовців, хто публічно назвав Олександра Лукашенка "колишнім" президентом Білорусі. Путін і Лукашенко поспілкувалися телефоном удень. Олександр Лукашенко вирішив зателефонувати в Кремль, оскільки події у Білорусі, на його думку, – це загроза Союзній державі Росії та Білорусі. А не лише Білорусі.

"Це – громадяни держави, а не щось, чим можна маніпулювати. Треба припинити принижувати їх, називати безробітними чи тими, хто не знає, чого хоче. Принижувати, показуючи, що вони не заслуговують поваги. Це – глухий кут, який матиме наслідки не лише особисті, але й для цілої держави", – сказав Лінас Лінкявічус, міністр закордонних справ Литви. 

Як відомо, у Білорусі від 9 серпня не припиняються масові акції протесту проти масштабних фальсифікацій на виборах. Білоруські силовики жорстко придушують протести, застосовуючи гумові кулі та світлошумові гранати. За кілька днів було арештовано майже 7 тисяч людей, сотні отримали травми то поранення. При цьому значна частина затриманих навіть не виходила на протести – ОМОНівці схоплювали людей, які просто проходили по вулиці або їхали в машині.

Попередній матеріал
"Прокуратура. Совість у розшуку": останнє попередження владі перед 24 серпня – "Невигадані історії"
Наступний матеріал
Опубліковано момент загибелі мітингувальника в Мінську: ніякої вибухівки в руках – відео
Loading...

Лукашенко обговорив ситуацію в Білорусі з Путіним – подробиці

Лукашенко назвав білорусів "гарматним м'ясом" і закликав "не висовуватися на вулиці"

"Зайдемо до кожної квартири": активісти перевірять дійсність результатів ЦВК Білорусі

ЦВК оголосила результати виборів у Білорусі: Лукашенко набрав 80%

Шоста доба протестів у Білорусі: з'явилася реакція Лукашенка та нове відеозвернення Тихановської

"Я поки живий і не за кордоном": Лукашенко нагадав про себе