5 канал

Геращенко: Brexit може загальмувати безвіз для України

  Ірина Геращенко наголосила, що зараз головне завдання - твердо і щоденно нагадувати ЄС про виконання їхніх зобов'язань

  Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що Україна цьогоріч отримає безвізовий режим. Про це вона написала у Facebook.

  "Твердо переконана, що Україна отримає безвіз цього року. Ми все для цього зробили і зараз головне завдання - твердо і щоденно нагадувати ЄС про виконання їх зобов'язань. І наполягати на проходженні всієї процедури в Європарламенті і Раді ЄС без зволікань", - написала вона.

  Водночас Геращенко вважає, що Brexit вплине на час отримання безвізу. "У першу чергу тому, що зараз всі європейські структури і інституції зосереджені на його результатах і всі інші питання тимчасово відійшли на другий план. Тому ми втратимо кілька тижнів чи місяців через внутрішні процедури розгляду безвізового питання в Європарламенті і інших інституціях", - підкреслила перший віце-спікер.

  Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко в ексклюзивному інтерв'ю для програми "Погляд" на "5 каналі" розповіла про боротьбу за збереження санкцій проти РФ, нинішні перспективи безвізового режиму та причини перешкоду для звільнення заручників

  Попередній матеріал
  Керівники МЗС країн-засновниць ЄС обговорюють у Берліні реформу спільноти
  Наступний матеріал
  В Одесі заборонили купатись на шести пляжах

  МЗС: референдум в Британії не вплине на запровадження Євросоюзом безвізового режиму для України

  ЄС має надати нам безвізовий режим вже зараз – Геращенко

  Туреччина не готова до безвізового режиму – Євросоюз

  Механізм призупинення безвізу зараз є ключовим – Меркель