ЄС має надати нам безвізовий режим вже зараз – Геращенко

  Україна виконала всі вимоги Європейського Союзу, передбачені планом візової лібералізації

  ЄС повинен дати нам безвізовий режим вже сьогодні, Україна не створює міграційних ризиків. Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Геращенко також наголосила, що Україна виконала всі вимоги Європейського Союзу, передбачені планом візової лібералізації, й очікує надання їй безвізового режиму вже зараз.

  "Коли сьогодні нам намагаються нав'язати, що питання безвізового режиму може бути прив'язане до питання прийняття нового протоколу, який дасть можливість заблокувати безвізовий режим у разі нових міграційних викликів, я хочу сказати, чи є це відповідальною позицією наших партнерів? Ми виконали план дій щодо візової лібералізації повністю. Ми формально виконали цей план, там немає жодного невиконаного пункту, і тому ми зараз очікуємо відповідальної і чесної політики і позиції наших партнерів, які повинні нам дати безвізовий режим вже сьогодні, вже зараз, не відкладаючи це на завтра", – сказала Геращенко.

  Окрім того, за її словами, ЄС також не має пов'язувати надання безвізового режиму Україні з його наданням іншим країнам або рішенням міграційних ризиків.

  Геращенко вважає, що ЄС також повинен вчитися на власних помилках, як, наприклад, рішення Франції і Німеччини у 2008 році заблокувати підписання плану дій щодо членства в НАТО створило передумови до агресії Росії.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 червня, в ЄС заявили, що Туреччина не готова до безвізового режиму.

  Попередній матеріал
  У Дніпрі поліція викрила мережу гральних закладів з обладнанням на півмільйона гривень
  Наступний матеріал
  Швейцарія відкликала заяву на вступ до ЄС

  Меркель розповіла, коли Україна і Грузія отримають безвізовий режим

  Механізм призупинення безвізу зараз є ключовим – Меркель

  Рада провалила один із "безвізових законів"

  Фінляндія готова надати безвізовий режим для України

  Рада ЄС не погодила безвізовий режим для України

  У МЗС розповіли, коли Єврорада сформує механізм припинення безвізового режиму в ЄС