tsn.ua

Швейцарія відкликала заяву на вступ до ЄС

  Відкликання заявки носить формальний характер, оскільки у грудні 2015 року жителі Швейцарії на референдумі проголосували проти вступу до ЄС

  Швейцарія відкликає свою заявку на вступ до Євросоюзу, подану в 1992 році. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Neue Zurcher Zeitung.

  "Рішення прийняла верхня палата парламенту Швейцарії. На підтримку законопроекту про відкликання заявки проголосували 27 депутатів Ради кантонів при 13 голосах "проти" і двоє утрималися", – йдеться в повідомленні.

  Раніше за відкликання заявки проголосувала й нижня палата парламенту Швейцарії – Національна рада. Відкликання заявки носить формальний характер, оскільки у грудні 2015 року жителі Швейцарії на референдумі проголосували проти вступу до ЄС. На референдумі 50,5% опитаних висловилися проти приєднання країни до Євросоюзу.

  19 лютого 2016 року прем'єр-міністру Британії Девіду Кемерону вдалося домовитися з ЄС про особливий статус країни у ЄС. Остаточне рішення, чи залишатися Великій Британії у тісній співпраці з Європою, буде після референдуму, призначеного на 23 червня.

  Попередній матеріал
  ЄС має надати нам безвізовий режим вже зараз – Геращенко
  Наступний матеріал
  У Миколаєві на центральній площі відбувся мітинг-реквієм за загиблими на Сході
  Loading...

  У Швейцарії відбувся перший у світі референдум про запровадження гарантованого доходу – $2,5 тис. на місяць

  У Швейцарії проголосували за суворішу міграційну політику